Ketoral Krem Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Rustyn
  • 273 Görüntülenme
  • 1 Yorum
R

Rustyn

Üye
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Merhaba arkadaşlar şakaklarda saç saç çıkarmak için ketoral krem kullananlar var mı, minoxidilin etkisi artırmak ve dht azaltmak için bazı forumlarda ketoral kremi kafa derisine sürdüklerini okudum. Dht'nin saç köklerine verdiği zararı azalttığını iddia ediliyor. Ketoral kremi minoksidil uyguladiktan sonra mı yoksa minoksidil uygulamasından önce mi şalaklara uygulamak gerekiyor? Minoksidilin etkisinde azaltma yapma gibi bir durum söz konusu olabilir mi?
 
L

lugano

Üye
Mesajlar
53
Tepkime puanı
1
Evet uygulanıyor özellikle saçların zor çıktığı şakak bölgelerine mercime tanesi kadar deriye uygulayıp yaymak gerekiyor. Minoxidili 10 dakika sonra üzerine sürün. İki güne bir saçınızı yıkamak gerekir. Deride kalan krem, losyon, ölü deri hücre artıkları gözenekleri tıkama yapar. Saçların yıkamak önemlidir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
0
Gösterim
76
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
1
Gösterim
194
lastmorn
lastmorn
L
V
Cevaplar
1
Gösterim
383
lastmorn
lastmorn
L
L
Cevaplar
1
Gösterim
211
Alberto
Alberto
Alberto
Z
Cevaplar
12
Gösterim
355
Bensu Şahin
Bensu Şahin
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
63
Robots
33

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt