Ketokonazol Şampuan Fiyatları

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi Moonlight
 • 174 Görüntülenme
 • 0 Yorum
Moonlight

Moonlight

Üye
Mesajlar
46
Tepkime puanı
1
Saç sağlığı için dermatologlar tarafından sıklıkla önerilen ketokonazol şampuan fiyatları merak edilen konulardan birisidir. Eğer ki olur da saçınızda problemler var ise bu şampuanı kullanmanız istenebilir. Dermatologlar içerisinde yer alan etken maddenin (ketokonazol) saç içerisinde yer alan birçok sıkıntıyı çözdüğünü düşünür. Mantarlar, saç derisinde pullanmalar, saçkıran hastalıkları gibi çeşitli durumlarda ketokonazol şampuan kullanılması gerekir. Bunun için de hemen satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak birçok hasta kullanmadan önce ne kadarlık bir ücret ödeyecekleri konusunda merak sahibidir. Eğer ki sizler de bu konuda merak sahibi iseniz ne kadarlık bir tutar olduğunu gelin birlikte öğrenelim.

Ketokonazol Şampuan Fiyatları​

Ketokonazol şampuan fiyatları günümüzde 39,65 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. 1 Ağustos 2022 tarihli olan bu şampuan fiyatı geçen her gün içerisinde değişik fiyatlara sahip olabilir. Ancak günümüzde aktif fiyatı budur.
Ancak her yerde bu fiyata bulamayabilirsiniz. Bu yüzden satın alırken fiyat karşılaştırması yapmanız gerekebilir. Olur da farklı fiyatlı bir yer görüyorsanız üzerin kar koyuyor olabilir. Bu sebepten dolayı doğru analizler yapmalı doğru ürünü bulmalısınız. Fiyatlar zaman zaman değişik olabilmektedir. Buna birçok sebep etki edebilir.
 • Ürünün geliş fiyatının değişmesi
 • Gelen zamların etikete yansımamış olması
 • İlacı temin etme maliyetinin artmış olması
 • İş yerinin giderinin zamanla artmış olması

Bu sebepler şampuanın fiyatının değişken olmasına sebep olabilir. Bu nedenden dolayı farklı yerlerde farklı fiyatlandırmalara rastlayabilirsiniz. Ancak çok büyük bir etken olmadığını söylemek gerekir. Örneğin sene başında bu fiyat 28,21 TL olarak karşımıza çıkmıştır. Artan maliyetler dolayısı ile 39,65 TL olarak satılmaya başlandı. Bu fiyat önümüzdeki senelerde de artabilir. Bu sebepten dolayı şu an ki fiyatı bu süreden sonra görebileceğiniz en uygun fiyatlı olan şampuan olabilir. Her geçen gün ekonomiden dolayı ürünler zamlanmakta ve şampuan fiyatı da bu zam doğrultusunda pahalı olmaktadır. Fiyatlandırmasına baktığımızda normal olarak satılan medikal olmayan şampuanlar da bu fiyat bandında bulunmaktadır. Yani normal bir şampuan almak yerine bu şampuanı tercih ederek hem sağlığınızı daha iyi hale getirebilirsiniz hem de saçınızın ihtiyacı olan bakımı, besinleri kendisine verebilirsiniz. Bu sayede çok daha avantajlı bir duruma gelebilirsiniz. Elbette normal bir şampuan kadar uzun kullanılmasa da hemen hemen fiyat olarak aynı civarlardadır. Peki bu fiyata satılan ketokonazol şampuan nerelerde satılmaktadır. Bunu merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Ketokonazol Şampuan Nerede Satılır?​

Ketokonazol şampuan yani ketoral medikal şampuanı doktorunuz önerdikten sonra eczanelerden satın alabilirsiniz. Eczanelerden satın alırken doktor önerisi olmadan almanız size zararlı etki oluşturacaktır. Bu yüzden doğru adımlar ile satın almanız gerekir. Ayrıca ürünü eczaneden alırken eczacıya bu ürünü nasıl kullanmanız gerektiğini mutlaka sormalısınız. Çünkü bu ürünü kullanırken dikkatli olmak gerekir. Eczacı size nasıl kullanacağını anlatarak sizi bu konuda bilgilendirmelidir. Her ne kadar internet üzerinden nasıl kullanılacağını öğrenebilseniz de doğru ve etkili bilgiyi eczacılardan almanız tavsiye edilir. Soracak olursanız aşağıda yer alan bilgiler için danışabilirsiniz.
 • Hangi aralıklar ile kullanılması gerektiğini
 • Ne kadar süre boyunca kullanılması gerektiğini
 • Kullanım esnasında doz miktarı ne kadar olmalı
 • Olası yan etkilerin neler olduğunu
 • Olası yan etkiler gerçekleştiğinde neler yapılması gerektiğini
 • Muadilleri kullanmanın herhangi zararı olup olmayacağını
Buna benzer sorular ile eczacı ile konuşabilirsiniz. Bu sayede kullanacağınız şampuan hakkında daha çok fikir sahibi olmuş olursunuz. Yan etkilerini bilerek kullanmanız sizi yanlış kullanımdan koruyacaktır. Bu sebepten dolayı mutlaka sormalı ve bu durum hakkında fikir sahibi olmalısınız.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
155
Shady
Shady
Shady
P
Cevaplar
1
Gösterim
126
Sivalanta
Sivalanta
S
H
Cevaplar
0
Gösterim
101
Hakonek
Hakonek
H
L
Cevaplar
2
Gösterim
105
layerbox23
layerbox23
L
L
Cevaplar
1
Gösterim
142
Maximus
Maximus
M
P
Cevaplar
2
Gösterim
145
Erdem
Erdem
E

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
26
Çevrim içi ziyaretçiler
14
Toplam ziyaretçi
40
Robots
30

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt