Kerozan biotin omega 3 takviyesi kullananlar

Kerozan biotin omega 3 takviyesi kullananlar

Merhaba arkadaslar saç ekiminden sonra kerozan, biotin ve omega 3 bu üçlü kombinasyonu kullanmayı düşünüyorum saç dökülmem biraz yavaşladığı için DHT baskılayıcılardan ziyade ekilen saçların sağlam çıkması için kullancam. Sabah ve akşam kerozan tablet, 2500 mcg biotin ve günde 1 kapsül omega 3 sorum şuki bu üçlü kombinasyon ile saçlar daha iyi tutarmı ve saçların hızlı toparlanması için yeterli olurmu. Birde günde bu kadar vitamin almak sağlık açısından zararlı olurmu, en doğal kombinsayon bu ama sonuçta herşeyin fazlası zararlı yorumlarınızı bekliyorum saygılar sevgiler.
2 6
1
Biotin 5 mg kullansanda yeterli olur diğer vitaminler gereksiz
0

Hakan23

Yeni Üye
Üye
Konular
0
Merhaba arkadaslar saç ekiminden sonra kerozan, biotin ve omega 3 bu üçlü kombinasyonu kullanmayı düşünüyorum saç dökülmem biraz yavaşladığı için DHT baskılayıcılardan ziyade ekilen saçların sağlam çıkması için kullancam. Sabah ve akşam kerozan tablet, 2500 mcg biotin ve günde 1 kapsül omega 3 sorum şuki bu üçlü kombinasyon ile saçlar daha iyi tutarmı ve saçların hızlı toparlanması için yeterli olurmu. Birde günde bu kadar vitamin almak sağlık açısından zararlı olurmu, en doğal kombinsayon bu ama sonuçta herşeyin fazlası zararlı yorumlarınızı bekliyorum saygılar sevgiler.

0

PLAYMAKERS

Yeni Üye
Üye
Konular
0
Önerim sadece 5 mg biotin ve 1 mg proscar kullan çok daha iyi sonuç alırsın yok ben bunları kullanacam dersen kerozan ile omega 3 kullan ekstra biotin kullanmana gerek yok sağlık açısından sorun olacağını sanmam ama 6 aydan sonra 2 ay ara verirsin

0

kelboy

Üye
Üye
Konular
0
Biotin 5 mg kullansanda yeterli olur diğer vitaminler gereksiz

Users who are viewing this thread

Üst Alt