Kerastase Şampuan Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi kleisberg
  • 239 Görüntülenme
  • 2 Yorum
kleisberg

kleisberg

Üye
Mesajlar
79
Tepkime puanı
0
Kerastase şampuan kullananlar İnternet üzerinde saç dökülmesini önleyici şampuanlar ararken Trendyol üzerinde Kerastase Saç Dökülmesini Önleyici Şampuan ile karşılaştım. 2 adet 250 ml lik şişesinin fiyatı 550 ₺. Fiyat olarak diğer ürünlerden fazla olduğu gözüme çarptı. Şişesinin sade, beyaz ve şık tasarımı kullanıcıları cezbedecek cinsten. Diğer kullanıcıların yorumlarını incelemeye başladığımda 4,7 ortalama ile 183 değerlendirme ve 97 adet yorum olduğunu fark ettim. Bir kullanıcı çocukları ve eşi için bu ürünü almış ve üründen fazlasıyla memnunmuş. Bir diğer kullanıcı ise ürünü ilk defa denediğini, saçlarının son dönemde korkunç derecede döküldüğünü, her sabah yastıktan 10 tane saç topladığını, duşta ise desteyle döküldüğünü belirtmiş. Arkadaşlarının tavsiyesine uyarak bu ürünü kullanmaya başlayan kullanıcı daha ilk kullanışından saç dökülmesinin inanılmaz derecede azaldığını, duşta 2-3 tane saçının döküldüğünü ve sabah uyandığında yastığında 1 tane saç olduğunu belirtmiş. Daha ilk kullanışında etkileri görmeye başlayan kullanıcı üründen aşırı memnun gözüküyor.
 
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #2
kleisberg

kleisberg

Üye
Mesajlar
79
Tepkime puanı
0
Kullanıcılar genel olarak üründen fazlasıyla memnun gözüküyor. Ürünün fiyatı diğer ürünlere kıyasla biraz fazla. Aranızda daha önce kullanan oldu mu acaba sizce ürün almaya değer mi ?
1654078587947.png
 
S

simell

Üye
Mesajlar
11
Tepkime puanı
0
hiç bir işe yaramıyo ben pembe boyalı saclar için olanı aldım ama bu sampuan sacı kurutan bir şampuan bir faydasını göremedim uzaması için baska seyler deniyorum şuan
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
261
Shady
Shady
Shady
P
Cevaplar
1
Gösterim
225
Sivalanta
Sivalanta
S
H
Cevaplar
0
Gösterim
149
Hakonek
Hakonek
H
L
Cevaplar
2
Gösterim
156
layerbox23
layerbox23
L
L
Cevaplar
1
Gösterim
225
Maximus
Maximus
M
P
Cevaplar
2
Gösterim
269
Erdem
Erdem
E

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
46
Çevrim içi ziyaretçiler
32
Toplam ziyaretçi
78
Robots
30

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt