Kekreyemiş Tozu Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Flower
  • 368 Görüntülenme
  • 5 Yorum
Flower

Flower

Üye
Mesajlar
24
Tepkime puanı
0
Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuzu bir meyve olan kekreyemiş tozu adana yöresinde yetişen yaban mersini ailesinden gelen kekreyemiş meyvesinden toz olarak üretilir. Kekreyemiş hem meyve olarak tüketilebilir hem toz halde hemde reçel olarak yapılıp yenilebiliyor. Kekreyemiş tozunu sağlımıza pek çok faydası olduğu gibi özellikle zayıflamak isteyenlerin imdadına yetişiyor. Kekreyemiş meyvesi özellikle taze olarak tüketilirse metabolizmayı metabolizma hızını yaklaşık 5 kat artırarak etki yapar aynı zamanda yağ yakımına destek olur. Bu meyveyi yada tozunu tüketip aynı zamanda spor hareketleri yaparak desteklerseniz zayıflamada çok faydasını görürsünüz. Sağlıklı zayıflama yada beslenmede diyetinize en büyük yardımcıdır, vücutta oluşan ödemi atmanıza yardımcı olur. Zayıflamak için vücutta hormonlardan yada hareketsiz bir yaşamdan dolayı kaynaklanan yağ birikmesini önlemeye etki eder. Bu meyveyi tükettikten sonra 20 dakika beklerseniz tokluk hissi yaparak açlığınızı giderir. İçerisinde bulunan antioksidanlar ile kanda bulunan serbest radikal denilen oksijenleri vücuttan atar. İçerisinde bol miktarda B ve C vitaminleri vardır. Kandaki insülin oranını dengeleyip şeker hastaları için birebirdir. Başta karaciğer olmak üzere organlarda yağ birikmesini önler kendinizin de aşırı yağlı besinler tüketmeden bu meyve ile diyet yaparsanız faydasını görebilirsiniz. Mide rahatsızlığı olan ağrı, mide asidini engeller, gastrit, reflü, bulantı, yemek yiyememe gibi rahatsızlıkları azaltıcı etkileri vardır. Midesinde yara olanlar doktora danışmadan tüketilmemelidir. Nefes almada zorluk çekenler, astım hastalığınız varsa iyi geldiğini bildiren açıklamalar vardır. Kekreyemiş tozu tek bir meyveden üretilmez içinde başka bitkisel tozlar da katılır. Bunlar, tarçın, yeşil çay, kiraz meyve sapı, amber çiçeği, sandolos sakızı, akdiken, kitre, D-Pantontenat kalsiyum, L-Askorbik asit, Sodyum sakkarin bulunur.

Kekreyemiş Tozu Kullananlar ve Yorumları Bilgileri​

Öncelikle kendimden bahsedeyim aşırı kilo problemim vardı, maalesef uyguladığım diyetler, doktor ve uzman reçeteleri fayda vermedi genetik olarak ailede kilo alma sorunu vardı. Yani su bile içseniz kilo aldırıyor denir ya aynı o şekil. Fazla besin ve abur cubur tüketmediğim halde az yemek yesem de kilo alıyordum. Bu fazla kiloları uyguladığım diyet ile giderdim. Öncelikle insanlarda özellikle kadınlarda fazla kilo alma sorunu yaygındır. Kadınlık hormonları vücutta su tutar ve kilo artışına sebep olabilirler. Bu neden hareketsiz bir yaşam tarzınız var ise mutlaka değiştirin. Sabah yürüyüşleri, egzersiz hareketleri, yağ yakıcı bel çevresi egzersizleri mutlaka deneyin. Hayvansal yağlardan ve şekerli ürünlerden, pirinç hamur gibi besinleri fazla tüketmemeye çalışın. Kekreyemiş tozunu bana aktarcı arkadaş önermişti bende denemek için hevesliydim arkadaşım olduğu için ürün satmak için önermemişti. Düzenli olarak bu bitkinin tozunu tüketmeye başladım ilk izlenimlerin 4 haftadan sonra etkisini göstermeye başlıyor.

Kekreyemiş Tozu Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar?​

Kekreyemiş tozunun etkili olabilmesi için aç karnına almanız gerekir. Genelde yoğurt yada süt ile karıştırılarak tüketilir. Süt ürünlerine karşı alerjisi olanlar bir bardak suya karıştırarak içebilirler. Yetişkin insanlar günde 2 defa sabah ve akşam yemeklerden 30 dakika önce tüketilmesi önerilir.

Kekreyemiş Tozunu Kimler Kullanamaz​

Kekreyemiş tozu içindeki maddelere karşı alerjisi olanlar, ödem attırıcı etkisi nedeniyle böbrek hastaları ile hamileler kullanamaz. Kekreyemiş tozu emziren anneler kullanabilir mi? Bu sorunun cevabı alınan her besin süte geçtiği için bebeğe geçer yan etkiler yapabileceğin den kullanımı önerilmez.

Soru ve görüşlerinizi için konu altından soru sorabilir yardımcı olmaya çalışırım.

Kekreyemiş Tozu Kullananlar Yorumları.jpg
 
S

Sliper

Üye
Mesajlar
13
Tepkime puanı
0
Boşa kullanmayın bir faydası yok sürekli tuvalete çıkarsın
 
A

Analist

Üye
Mesajlar
29
Tepkime puanı
0
Peki tuwalete çıkınca kilo verilmiyor mu?
 
S

Sliper

Üye
Mesajlar
13
Tepkime puanı
0
Yok aga bağırsak temizliyor bağırsaktaki faydalı bakteriler de atılıyor rahatsızlık oluyor
 
A

Analist

Üye
Mesajlar
29
Tepkime puanı
0
Peki teşekkur ederim
 
N

Nilay

Üye
Mesajlar
16
Tepkime puanı
0
Zatuflama için kullanan var mı
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

U
Cevaplar
1
Gösterim
117
Racing
Racing
R
E
Cevaplar
1
Gösterim
308
revivo
revivo
revivo
E
Cevaplar
1
Gösterim
351
Düzgün
Düzgün
D
S
Cevaplar
1
Gösterim
139
roronoa
roronoa
R
E
Cevaplar
0
Gösterim
107
elsunn
elsunn
E
T
Cevaplar
1
Gösterim
139
furkan53
furkan53
F

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
8
Çevrim içi ziyaretçiler
10
Toplam ziyaretçi
18
Robots
36

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt