Keçi Sütü Sabunu Kullananlar

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 349 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
306
Tepkime puanı
10
Keçi sütü sabunu kullananlar ne gibi etkiler alıyor birlikte bakalım. Bu sabundan çok memnun oldukları için çevrelerine de şiddetle tavsiye etmektedirler. Keçi sütü sabunu kullanıcı yorum ve şikayetleri dikkate alındığında keçi sütü ölü hücreleri temizlediği için en çok vücudu ve yüzü rahatlatıcı etkisinden dolayı çok fazla tavsiye almıştır. Keçi sütü sabunu kullanıcı yorum ve şikayetleri enfeksiyon iyileşmesi yönüyle hasta tedavisi amacı ile kullanılmasında öne çıkan faydasıdır. Egzama ve mantar hastaları da önerse de en çok enfeksiyonları hızlı bir şekilde iyileştirmesi yönü ile tavsiye edilmiştir. Yaz aylarında UV ışınlarından koruduğu için yine kullanıcılar tarafından öneriler sunulmuştur. Keçi sütünün saçlar üzerindeki etkisi de azımsanamayacak kadar fazladır ve bu konu hakkında da olumlu kullanıcı yorumları epey fazladır.

Keçi Sütü Sabunun Cilt Faydaları​

  • Yağ oranını dengeler ciltteki
  • Gözeneklerin sıkıştırılmasına etki eder
  • Kepeklenmeyi Önler (Kişiden Kişiye değişiklik gösterebilir.
  • Kuru Ciltte nemlendirici etki gösterir.

Keçi Sütü Sabunu Fiyatları​

Keçi sütü sabunu fiyatları sabunun kalite, marka, gramaj vb.özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Standart boylardaki yani ortalama 100-150 gr arası bir eşek sütü sabununun fiyatı firmadan firmaya değişiklik gösterse de ortalama, genel bir fiyat verecek olursak, 20-35 tl aralığında bir meblağ verebiliriz. Fakat dediğimiz gibi fiyatlar konusunda bu ürünü orijinal olarak üreten firmalardan bilgi almanız çok daha doğru olacaktır.

Keçi Sütü Sabunu Nasıl Kullanılır​

Sorusuna şu şekilde cevap verecek olursak; öncelikle yüzü nemlendirilerek ve ardından sabun hafif bir biçimde ıslatıldıktan sonra doğrudan masaj yaparak cildinize keçi sütü sabununu uygulayabilirsiniz. Eğer egzama, sivilce gibi problemleri olan kişiler kullanıyor ise doğrudan yüze sürmek yerine köpürterek köpüğün yüze sürülmesi tavsiye edilmektedir. Eğer saçlar için kullanılmak isteniyor ise saçlar ve sabunu iyice ıslatılarak ardından saçlara uygulanır ve son olarak bol su ile güzelce durulanır.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
K

kerim28

Üye
Mesajlar
4
Tepkime puanı
0
Keçi sütü sabunundan bahsetmek istiyorum arkadaşlar ne kadar doğal onu incelemek lazım? Keçi sütü bu kadar kimyasal içeren bir şampuan içinde bozulma yapmaz mı? Kafama takıldı mesela hadi keçi sütü bulduk diyelim doğal sabun yapalım olmaz muhtemelen bunun bir kimyasal extratını tozunu süt tozu gibi birşey yapıyorlar sanırım öyle düşündüm
 

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
32
Çevrim içi ziyaretçiler
19
Toplam ziyaretçi
51
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt