Kafein arjinin estradiol losyon kullanımı fotolu

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi vayezikhan
  • 863 Görüntülenme
  • 6 Yorum
V

vayezikhan

Üye
Yaşım 30, önceden 6 yıldır saç tedavisi uyguladım ilk kullandığında 3 ay propecia 11 ay proscar, 2 yıl pakdarou minoxil, 3 güne 1 konazol şampuan kullandım ekstra olarak tretin, azelderm krem, biotin kullandım 3 yıl çok güzel sonuçlar aldım. Son yıllarda hiçbir tedavi uygulamasının için saçlar dökülme sürecine girdi. Tedaviyi bırakma sebebim minoxun etki etmemesi, proscar etkisinin fazla olmaması sebebiyle kullandım. Diğer Setipiprant ve ru58841 kullandım ancak fiyatlarının yüksek olmasından dolayı sürekli alamadım. Saç ekimi yaptırmak istemediğim için tekrar tedaviye başlamayı düşünüyorum. Düşündüğüm tedavi kafein, arjinin ve estradiol losyon hazırlayıp 1 yıl düzenli kullanmayı düşünüyorum. Eğer sonuç alamassam bundan sonra tedavi yapmayı düşünmüyorum. Uygulayacağım tedaviye ekleyebileceğim işe yarar önerebileceğiniz tavsiyeler almak istiyorum.

Ekli dosyalar

• P20105-160357.jpg
    P20105-160357.jpg
    4.9 MB · Gösterim: 127
  • P20105-160410(1).jpg
    P20105-160410(1).jpg
    4.6 MB · Gösterim: 47
Synergy

Synergy

Moderatör
Ketoral şampuan ile 3 güne 1 kez saçlarınızı yıkama yapın. İki güne bir 2 mg biotin kullanmanız mevcut saçlar ile yeni çıkacak saçlara faydalı olacaktır.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
V

vayezikhan

Üye
Cevap için teşekkürler kafein arginine estradiol losyonu ne şekilde hazırlamalıyım ayrı ayrı mı yoksa tek bir losyon içindemi hazırlayım

Synergy

Synergy

Moderatör
Tek losyon içinde hazırlayabilirsin etken maddeleri ölçülerine göre katmalısın

• Konu Sahibi Konu Sahibi
V

vayezikhan

Üye
Hocam nasıl hazırlanacağını pratik olarak yazabilirmisiniz.

rooney43

rooney43

Üye
Kafein kullanımı bende düşünüyorum , saç ekimi sonrası yaptırsam sizce saçlarımda daha hızlı çıkış kalite olsun etki alabilirmiyim. Asmed saç ekim merkezi proscar finasterid öneriyor 1 yıl boyunca

L

lastmorn

Üye
@rooney43, kullanmadan bilemezsin teoride etkili gözüküyor ama uygulamada etkisi olur mu bilinmez.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
1
Gösterim
123
Analist
Analist
A
U
Cevaplar
4
Gösterim
339
Kinaght
Kinaght
K
F
Cevaplar
3
Gösterim
268
Oshar
Oshar
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
180
coolwind
coolwind
C
L
Cevaplar
3
Gösterim
212
ShaneFalco
ShaneFalco
S

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
23
Çevrim içi ziyaretçiler
9
Toplam ziyaretçi
32
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt