Kafaya masaj yapmak saç çıkarır mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi emreural
  • 458 Görüntülenme
  • 2 Yorum
E

emreural

Üye
Arkadaşlar merhaba. Scalptaki kalsifikasyon ve kan akışı için kafa masajının önemli olduğunu bir çok sitede okudum. Hergün kafaya masaj yapmak çok zahmetli bir iş. Malum bir gün yapsak diğer gün unutuyoz. Bi yerde gördüm kafa masaj aleti bi şekilde çok ucuz bir alet temin ettim. Az önce kafamda denedim titreşimi falan da güzel. Öyle deriyi yoğurmasa da en azından güzel titreşim yapıyor kan akışı için etkili ve zahmetsiz bir yöntem olabilir diye sizlerle paylaşmak ve yorumlarınızı almak istedim.

kafa masaj aleti.jpg

S

seranew

Üye
Saç dökülmesi yaşayan bir kişi öncelikle saçlarının neden döküldüğünü bilmesi gerekiyor. Saçlarının neden döküldüğünü sadece doktor vasıtası ile öğrenebilir eksiklik nerede genetik mi? vitamin demir eksikliğim mi ne olduğu bulması gerekiyor. Genetik saç dökülmesi ise yukarıda bulunan aletler olsun el masajları olsun genetik saç dökülmesini durdurmaz

O

Oshar

Üye
Saç çıkarmıyor ben çok sık masaj yapıyorum çok fazla masaj yapılırsa sadece hafif tüylenme oluyor ama uzamıyor

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
120
Aydem
Aydem
A
B
Cevaplar
1
Gösterim
162
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
B
Cevaplar
4
Gösterim
320
berke_gungorr
berke_gungorr
B
H
Cevaplar
4
Gösterim
356
bilgilikel
bilgilikel
B
D
Cevaplar
0
Gösterim
277
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
5
Gösterim
532
berke_gungorr
berke_gungorr
B

Users who are viewing this thread

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
27
Toplam ziyaretçi
67
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt