Kabuk dökümü sonrası hangi şampuan kullanmalıyım?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi life
  • 112 Görüntülenme
  • 1 Yorum
life

life

Üye
Mesajlar
49
Tepkime puanı
2
Saç ekimi sonrası kabuk dökümü yapıldı , saç ekim merkezi saçlarıma masaj yapmam gerektiğini söylediler ben 10. gündeyim bazılarının 15. gün falan sürüyor sanırsam ben saçlarımın daha hassas oldugunu düşünüyorum. Saç ekimi kabuk dökümü sonrası masaj yapmam saç köklerine zarar verir mi? Saçlarımı yıkama esnasında bastırmam masaj yapmam sıkıntı yapar mı? Hangi şampuan kullanmam gerek ekim merkezi vitamin önerdi açıkcası kullanmak istemiyorum kullanmak çok etki eder mi kullanırsam hangi vitamini tavsiye edersiniz teşekkürler
 
L

Levent

Üye
Mesajlar
145
Tepkime puanı
5
saç ekimi sonrası kabuk dökümü 10. gün itibari ile hemen hemen bitiyor evet hafif masaj şeklinde ilk etapta yapın korkmayın rahat olun gün geçtikçe biraz daha sert yapabilirsiniz zaten dökülenler dökülecek. Şampuan olarak düşüncem asla dalin değil lütfen kullanmayın, saçlarınıza özen gösterdiniz ve iyi bir sonuç almak istiyorsunuz dalin içeriğinde saç için ne var çok merak ediyorum.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
32
Chemist
Chemist
C
S
Cevaplar
2
Gösterim
63
gelemem
gelemem
G
S
Cevaplar
0
Gösterim
30
simahi99
simahi99
S
T
Cevaplar
2
Gösterim
51
Hunter
Hunter
H

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
14

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt