Kabuk dökümü sonrası hangi şampuan kullanmalıyım?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi life
  • 95 Görüntülenme
  • 1 Yorum
life

life

Üye
Mesajlar
29
Tepkime puanı
2
Saç ekimi sonrası kabuk dökümü yapıldı , saç ekim merkezi saçlarıma masaj yapmam gerektiğini söylediler ben 10. gündeyim bazılarının 15. gün falan sürüyor sanırsam ben saçlarımın daha hassas oldugunu düşünüyorum. Saç ekimi kabuk dökümü sonrası masaj yapmam saç köklerine zarar verir mi? Saçlarımı yıkama esnasında bastırmam masaj yapmam sıkıntı yapar mı? Hangi şampuan kullanmam gerek ekim merkezi vitamin önerdi açıkcası kullanmak istemiyorum kullanmak çok etki eder mi kullanırsam hangi vitamini tavsiye edersiniz teşekkürler
 
L

Levent

Üye
Mesajlar
145
Tepkime puanı
5
saç ekimi sonrası kabuk dökümü 10. gün itibari ile hemen hemen bitiyor evet hafif masaj şeklinde ilk etapta yapın korkmayın rahat olun gün geçtikçe biraz daha sert yapabilirsiniz zaten dökülenler dökülecek. Şampuan olarak düşüncem asla dalin değil lütfen kullanmayın, saçlarınıza özen gösterdiniz ve iyi bir sonuç almak istiyorsunuz dalin içeriğinde saç için ne var çok merak ediyorum.
 

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
31
Çevrim içi ziyaretçiler
16
Toplam ziyaretçi
47
Robots
29

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt