John frieda saç koyulaştırıcı şampuan kullananlar yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Analist
  • 257 Görüntülenme
  • 0 Yorum
A

Analist

Üye
Mesajlar
29
Tepkime puanı
0
Koyu kahverengi saçların boğucu tonlarını geliştirmek için bu şampuanla rengi zenginleştirin. Kakao ve çuha çiçeği yağı ile formüle edilmiş bu esmer şampuan, derin esmer tonlarını temizlemeye ve demlemeye yardımcı olur.

Doğal, boyalı ve röfleli saçlarda kullanım için güvenlidir.

John frieda saç koyulaştırıcı şampuan kullananlar yorumları.jpg


John frieda saç koyulaştırıcı şampuan nasıl kullanılır?​


Islak saça nazikçe masaj yapın, köpürtün ve iyice durulayın. Derin, zengin bir renk dalgası için Brilliant Brunette® Midnight Brunette Color Deepening Conditioner ile devam edin. Şampuan boyutu 250 ml.

Şampuan saç tonunu değiştiri mi?​

Evet, beyaz saçlar için bu şampuan saç tonunuzu değiştirecek. Temizleme sırasında daha derin, daha zengin bir ton oluşturmak için boyaları saç yüzeyine bırakır. Bu ürün, soğuk çikolata ton öğeleri ekleyerek zaten derin olan saç rengini geliştirmek için tasarlanmıştır. Şampuanın sürekli kullanımı etkiyi yoğunlaştıracaktır.

Şampuan her gün kullanılabilir mi?​

Evet, beyaz saçlar için bu şampuan günlük olarak kullanılabilir. Etki zamanla kademeli olarak artar. Yarar geçicidir, bu nedenle kullanımın kesilmesi derinleşme etkisinin azalmasına neden olacaktır. Ürün kullanımı durdurulursa, sonuç solmaya başlayacaktır.

Boyalı saçlar için kullanılır mı?​

Beyqz saçlar için olan bu şampuan, hem doğal hem de boyalı saçlarda kullanılmak üzere özel olarak formüle edilmiştir. Boya uygulamasından sonra saçınızı yıkamadan önce en az 24 saat beklemeniz önerilir. 24 saatlik bekleme süresinin ardından, taze renginizi daha da derinleştirmek için renklendirme sonrası ilk yıkamadan başlayarak bu ürünü kullanabilirsiniz.

John frieda saç koyulaştırıcı şampuan içindekiler​

SU, SODYUM LAURETH SÜLFAT, SODYUM LAURİL SÜLFAT, GLİKOL DİSTEARAT, CETİL ALKOL, SODYUM KLORÜR, BETAİN, KOKU, KOCAMİT MEA, LATİK ASİT, MALİK ASİT, KOCAMİDOPROPİDOL BETALCOHLT, BENDRZİL, C. VIOLET 2, ORANGE 4, SARI 10, GLYCINE, OENOTHERA BIENNIS (AKŞAM ÇUÇUĞU) YAĞI, PPG-9, PROPİLEN GLİKOL, THEOBROMA KAKAO (KAKAO) ÖZÜ, METİLKOLOROİZOTİYAZOLİNON, METİLİZOTHIAZOLINONE

Arkadaşlar saç koyulaştıran bu şampuanı kullananlar var mı, nasıl kullanılır, memnun kaldınız mı, hakkında bilgi verecek olan varsa memnun olurum.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
0
Gösterim
108
Serdar07
Serdar07
S
S
Cevaplar
4
Gösterim
328
revivo
revivo
revivo
B
Cevaplar
0
Gösterim
289
Burakar
Burakar
B
ramooo19
Cevaplar
1
Gösterim
159
rooney43
rooney43
rooney43
J
Cevaplar
1
Gösterim
282
Levent
Levent
L
W
Cevaplar
2
Gösterim
271
Sercan
Sercan
S

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
50
Çevrim içi ziyaretçiler
31
Toplam ziyaretçi
81
Robots
26

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt