Jinekomasti olup olmadığımı nasıl anlarım

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Lion
  • 438 Görüntülenme
  • 11 Yorum
L

Lion

Üye
Arkadaşlar merhaba saçlarım seyreldiği için 1 yıldır bezen 1 mg proscar ve bazende dutasteride kullandım saçlarımı toparladığmı söyleyebilirim vertex açıklığım kapandı önlerde minoxil ile birlikte kullanıyorum ilk aylarda cinsel olarak pek bi yan etki görmedin ama 5 6 aydan sonra libido azalması ereksiyon sorunları baş ağrısı birde odaklanma sorunları oldu ancak son aylarda fark ettiğim bir durum daha var göğüslerim de şişlik oluştu ellerimle göğüs uçlarına dokunup bastırdığım da içinde ağrı oluşuyor ve misket gibi kitle geliyor ve bastırınca sağa sola oynuyor jinekoloğa gitmeyi düşünüyorum eğer jinekomasti olmuşsa ameliyat ile alınıyormuş başından böyle bir sorun geçen oldu mu ilaçları bırakmak istemiyorum hazır saçları toparlamışken kullanayım diyorum iyice toparladıktan sonra dozaj düşürcem ya da 2 günde 1 mg olarak kullanmayı düşünüyorum topikal olarak finasteridde kullanabilirim. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varmı.

Alperen

Alperen

Üye
Bundan 7 yıl önce 3 4 yıl proscar kullandım 5/1 beşe bölüp 1 tanesini yutuyorum şöyleki göğüslerimde sol tarafta 1 kaç defa deri altında misket gibi aynı sağa sola giden bir parçacık vardı. Bu oluşan durum bazen oluyor bende ama geçiyor bu sizde ne zamandır var bu durum

• Konu Sahibi Konu Sahibi
L

Lion

Üye
Son 3 aydır iki göğsümde de kitle var ve ağrıyor dokununca

L

Lion

Üye
Evet aynen o şekilde

L

Lion

Üye
Yaş 29 proscar kullanıyorum yinede geçer mi?

B

BrownKalani1998

Üye
Jinekomasti kendiliğinden geçmeyebilir de. Promed Clinic'in jinekomasti ameliyatı hakkında bilgi al istersen. Ben orada saç ekimi yaptırdım ama estetik cerrahi de var, jinekomasti ameliyatı yapıyorlar. Sitelerinde ayrıntılı yazılar var.

crown

crown

Üye
Jinekomasti kendiliğinden geçmeyebilir de. Promed Clinic'in jinekomasti ameliyatı hakkında bilgi al istersen. Ben orada saç ekimi yaptırdım ama estetik cerrahi de var, jinekomasti ameliyatı yapıyorlar. Sitelerinde ayrıntılı yazılar var.
Saç ekimi nasıl oldu iyi bir merkez mi

B

BrownKalani1998

Üye
Saç ekimi nasıl oldu iyi bir merkez mi
Çok iyi bir merkez, benimle çok ilgilendiler. Halen ilgileniyorlar, saç ektirdim, bitti gibi olmuyor. Personel çok ilgili ve her soruya cevap veriyorlar, en önemlisi de bu. Sedasyon yaptırdım acı, ağrı hissetmedim o yüzden. İsterseniz danışmanıma yönlendirebilirim, daha ayrıntılı bilgi alırsınız.

crown

crown

Üye
Çok iyi bir merkez, benimle çok ilgilendiler. Halen ilgileniyorlar, saç ektirdim, bitti gibi olmuyor. Personel çok ilgili ve her soruya cevap veriyorlar, en önemlisi de bu. Sedasyon yaptırdım acı, ağrı hissetmedim o yüzden. İsterseniz danışmanıma yönlendirebilirim, daha ayrıntılı bilgi alırsınız.
Teşekkür ederim şuan araştırma içerisindeyim iyi bir merkez bulmak adına günümüzde tüm saç ekim merkezleri en iyisi biziz diyorlar

B

BrownKalani1998

Üye
Teşekkür ederim şuan araştırma içerisindeyim iyi bir merkez bulmak adına günümüzde tüm saç ekim merkezleri en iyisi biziz diyorlar
Evet öyle, biz kötüyüz demez kimse. Ben o yüzden özellikle ektirip memnun kalan kişilerin dediği yerleri inceledim. Bence Promed'i de bir düşünün bilgi almak serbest nasılsa, hepsini tüm merkezleri sorun soruşturun. İnşallah en iyi hizmeti alırsınız, benim gibi memnun kalırsınız

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
72
Aydem
Aydem
A
B
Cevaplar
1
Gösterim
159
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
B
Cevaplar
4
Gösterim
312
berke_gungorr
berke_gungorr
B
H
Cevaplar
4
Gösterim
343
bilgilikel
bilgilikel
B
D
Cevaplar
0
Gösterim
269
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
5
Gösterim
524
berke_gungorr
berke_gungorr
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
15
Çevrim içi ziyaretçiler
6
Toplam ziyaretçi
21
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt