İzmir'de saç ekimi yaptıranlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Taner043
  • 402 Görüntülenme
  • 3 Yorum
T

Taner043

Üye
İzmir'de saç ekimi yaptıranların sonuçlarını görmek için foruma üye oldum aranıza yeni katıldım kısa zamanda izmir'de saç ekimi yaptıranların sonuçları görerek bende saç ekimi düşünüyorum. Forum dan bir arkadaşımın tavsiyesi ile bu konuda kendime en kısa zamanda sürede iyi bir saç ekim merkezi bularak bayram öncesi saç ekimi işlemini bitirmek ve bu psikolojik sorundan kurtulmak istiyorum. Kendimi şöyle ifade etmek istiyorum uzun zamandır sürekli saçlarımı kısa hatta çok çok kısa şekilde tutuyorum tarz olarak bu şekilde tutuyorum bir anda saç ekimi düşündüm saçlarım ince telli zayıf genel bir seyrelmeye mevcut şimdi merak ettiğim izmir'de çalıştığım için burdan bir yer bakmak istedim. Saç ekimi yaptırmadan önce fikir almak istedim saçlarımın resmini konuya koyacağım arkadaşlar bana yardımcı olabilirmisiniz.

Alperen

Alperen

Üye
Merhaba öncelikle saç ekimi yaptırmak istediğiniz yeri çok iyi belirlemenizi tavsiye ediyorum, çünkü piyasada çok fazla saç ekim merkezi var. Saç ekim merkezinin sonuçlarını gördüğünüzde bir anda etkilenebilirsiniz. Kendi saçınızın saç kalın mı ince mi dalgalı mı düz mü ve bunların haricinde saç ekimi örneklerini görmenizi tavsiye ediyorum size benzeyen saç yapısı gibi gibi zorlu bir sürece girmişsiniz kolay gelsin şimdiden

E

erco

Üye
İzmir'de saç ekimi yaptıranların sonuçlarını görmek için foruma üye oldum aranıza yeni katıldım kısa zamanda izmir'de saç ekimi yaptıranların sonuçları görerek bende saç ekimi düşünüyorum. Forum dan bir arkadaşımın tavsiyesi ile bu konuda kendime en kısa zamanda sürede iyi bir saç ekim merkezi bularak bayram öncesi saç ekimi işlemini bitirmek ve bu psikolojik sorundan kurtulmak istiyorum. Kendimi şöyle ifade etmek istiyorum uzun zamandır sürekli saçlarımı kısa hatta çok çok kısa şekilde tutuyorum tarz olarak bu şekilde tutuyorum bir anda saç ekimi düşündüm saçlarım ince telli zayıf genel bir seyrelmeye mevcut şimdi merak ettiğim izmir'de çalıştığım için burdan bir yer bakmak istedim. Saç ekimi yaptırmadan önce fikir almak istedim saçlarımın resmini konuya koyacağım arkadaşlar bana yardımcı olabilirmisiniz.
Saç ekimi nerde yaptırmayı düşünüyorsunuz?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
T

Taner043

Üye
Saç ekimi nerde yaptırmayı düşünüyorsunuz?
Hocam saç ekimi için muhtemelen son kararım ossi hair saç ekim merkezi, şöyle bir bilgi aldım kendilerinden daha önce Dr. Sibel ulusan ekibinde olan Lütfiye hanım ortak bir klinik açmış şimdi Sibel ulusan yanından ayrılmış sanırım benimde kafam yer etti açıkcası şimdilik burayı düşünüyorum

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
2
Gösterim
46
gelemem
gelemem
G
B
Cevaplar
3
Gösterim
115
seckin uzel
seckin uzel
S
S
Cevaplar
2
Gösterim
107
gelemem
gelemem
G
S
Cevaplar
0
Gösterim
45
simahi99
simahi99
S

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
64
Çevrim içi ziyaretçiler
38
Toplam ziyaretçi
102
Robots
22

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt