İzmir Novar Polikliniği Saç Ekimi Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 616 Görüntülenme
  • 0 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
305
Tepkime puanı
10
Novar Saç Ekimi Yorumları, İzmir Novar Saç Ekim Merkezi Hakkında Genel Bilgiler
Özel Novar Poliklinikleri ilk şubesi ile 2004 senesinde hizmet vermeye başlamış olup, aralıksız büyüme ve hizmet verme ile bütünleşmiş dinamizmi sayesinde gelişmeye devam etmiş, şu an 5 şubesi ile İzmir’de sektörün lider kuruluşu ve markası olmuştur.
T.C sağlı bakanlığı tarafından Ruhsatlandırılmış olan Özel Novar Poliklinikleri, FDA Amerika Yiyecek ve İlaç Dairesi onaylı son teknolojiyle üretilmiş aygıtlara sahip, uzman kadrosuyla bireye özel rehabilitasyon ve hizmetler sunan medikal estetik ve sıhhatli yaşam merkezleridir.
Saç Ekimi Nedir?
Saç ekimi, genellikle ense bölgesinden alınan şahsın kendi saç köklerinin, tamamen dökülen ya da saç yoğunluğu eksilen bölgelere nakledilmesini kapsayan cerrahi bir harekâttır. Saç ekim işlemlerinde sonra yara izi kalmasına neden olduğu için FUT tekniği pek seçim edilmez. FUE, DHI ve Perkütan usulleri FUT’a göre çok daha gelişmiş metodlardır. Ekim operasyonlarında hastaya uygulanacak olan tekniğe saç yapısı ve dökülme yoğunluğu dikkatlice incelendikten sonra hastanın ihtiyaçları belirlenerek karar verilmektedir.
novar saç ekimi.jpeg

Saç Ekimi Nasıl Yapılıyor?
Kıl köklerinin toplu olarak baş bölgesine dahil edilmesi ya da tek tek alınarak baş bölgesine eklenmesi şeklinde iki farklı yöntem karşımıza çıkıyor ancak elbette bu yöntemlerin alt dalları ve uygulama biçimleri de mevcuttur. FUT (artık pek uygulanmamaktadır) ve FUE (DHI – Altın uç – Safir – Perkutan) tekniği adı altında iki farklı ana başlıkta ele alabileceğimiz saç ekimi, insan vücudundan alınacak canlı kıl kökleri ile birlikte mümkün hale geliyor.
Kıl köklerinin ense bölgesinden alınması ve saçsız alana ekilmesi ile beraber süreç başlatılıyor ancak elbette bu kadar kolay bir süreç değildir. Her usulün kendi içerisinde zaferli ve zafersiz ayrıntıları bulunuyor ve alt başlıklarımızda bu ayrıntılara da yer vermeye çalışacağız.
Özellikle son yarıyılda artan saç ekimi usulleri ile beraber hastalara da umut doğmuş gidişatta. Galibiyetli neticelerin yanı gizeme natürel ve sıhhatli bir saç yaradılışına şahitlik etmek isterseniz şayet sizler de kısa zaman içerisinde hekiminiz ile görüşmeler yapabilir ve muayeneler için adımlarınızı atabilirsiniz.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
1
Gösterim
123
Alperen
Alperen
A
H
Cevaplar
2
Gösterim
136
MHT
MHT
M
B
Cevaplar
1
Gösterim
178
M
E
Cevaplar
0
Gösterim
153
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
126
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
121
eokulum
eokulum
E

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
10
Çevrim içi ziyaretçiler
15
Toplam ziyaretçi
25
Robots
19

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt