İzmir Likya Estetik Saç Ekimi Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 369 Görüntülenme
  • 3 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
izmir likya estetik saç ekimi sonuçları.jpg

Likya estetik saç ekimi yaptıran müşterilerin yorumlarını incelediğimde olumsuz hiçbir ifadeye rastlamadım. Bilakis şikayet yorumlarını da incelemek istedim, yine olumsuz bir yorum görmedim. İzmir’de yer alan 2 şubesi ile yüzlerce müşterisine hizmet vermiş olan Likya estetik saç ekimi merkezi, sunduğu kaliteli hizmete hitaben uygun bir fiyat listesi ile de müşterilerini memnun ediyor. Hatta yorumlarda direkt uygun fiyat listesi ile alakalı olarak birçok olumlu yoruma da denk geldim. Popüler bir firma değerlendirme sitesinde “Saç ekimi hizmeti için birçok kurumsal firmadan fiyat aldım. Likya da bunlardan birisiydi. Kendileri gerçekten ofislerinde beni çok iyi karşıladılar. Sundukları hizmet detaylarını ve fiyat listesini incelediğimde en uygununun onlar olduğuna karar verdim. Sonuç da gerçekten mükemmel oldu’’ yorumuna denk geldim. Gerçekten kalitesi ile yüzlerce olumlu yoruma ulaşmaları da beni oldukça şaşırttı.

Likya Estetik Saç Ekimi Sonuçları 2022

Likya estetik saç ekimi sonuçları hakkında müşterilerin yorumlarını incelemeye devam ettim. Özellikle de resimli yorumları aradım ki tam olarak sonucu gözlemleyebileyim. İnternette yer alan 5 resimli sonucu da dikkatli bir şekilde izledim. Genellikle saç ekimi hizmeti alan kişilerin saçları gerçekten çok seyrekti. Öyle ki şakak kısımları tamamen dökülenler vardı. Estetik saç ekimi hizmeti alan 5 kişi de mükemmel bir sonuç almış. Eskiye nazaran gerçekten gür ve sık bir görünüme kavuşmuşlar.

Likya Estetik Saç Ekimi Fiyatları 2022

Likya estetik saç ekimi fiyatları listesini incelediğimde gözüme hizmet ile eş değer olarak gerçekten uygun bir fiyat talepleri oluyor. Son zamanlardaki döviz kurunun sürekli hareketli olduğu bu dönemde böyle bir hizmeti uygun bir fiyattan sunmak gerçekten zor bir iş. Ayrıca bunun için de kurumsal ve tecrübeli bir saç ekim merkezi olması gerekiyor. Ki Likya, aldığı olumlu yorumlar ile de bunu fazlasıyla gösteriyor. 22 yıldır İzmir merkezli olarak sektörde hizmet veren öncü firmalar arasında olduklarını söyleyebiliriz. Fiyat listesinde de yapılacak olan işleme göre belirli bir mebla talepleri oluyor. Bunda da kafa tipi, saç uzunluğu ve kök yapısı gibi etkenler fiyatı belirliyor.

Likya Estetik Saç Ekimi Merkezi Adresi Nerede?

Likya saç ekimi işlemlerini 2 merkezinden birisi olan Bayraklı’daki kliniklerinde gerçekleştiriyorlar. Alsancak’taki merkezlerinde ise diğer sağlık hizmetleri gerçekleştiriliyor. Her iki klinikleri de işlek ve merkezi yerlerde yer alıyor. Kolayca ulaşım imkanına sahipsiniz.

Likya Estetik Saç Ekim Hizmeti Veren Doktor Ekibi

Likya estetik saç ekimi sonuçlarını incelediğimde gerçekten son durumda mükemmel bir iş çıkarılmış oluyor. Bu kadar kaliteli bir hizmeti sunan doktor ekibini de web sitesinden incelediğimde sektörde ismini duyurmuş birçok doktoru gördüm. Başarılı sonuç alınmasında bu büyük etkeni görünce Likya’nın İzmir’de hizmet veren kaliteli saç ekim merkezlerinden birisi olduğuna karar verdim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
İzmir'de faaliyat gösteren bayraklı Özel likya polikliğininde saç ekimi işlemlerini yapan zerrin karanın saç ekim ekibi yurt dışından gelen bir saç ekimi hastasının saç ekimi sonuçlarını paylaşmış .
izmir likya estetik saç ekimi sonuçları.jpg

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
İzmir likya estetik saç ekim merkezinin saç ekimi sonuçlarından bir tanesini daha sizinle örnek olarak paylaşıyorum.
izmir likya saç ekimi sonuçları.jpg

E

erco

Üye
Görseldeki saç ekimleri çok güzel görünüyor,

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
0
Gösterim
35
Berbetov
Berbetov
B
A
Cevaplar
1
Gösterim
90
medusax23
medusax23
M
M
Cevaplar
2
Gösterim
109
Hunter
Hunter
H
G
Cevaplar
3
Gösterim
72
Lewis
Lewis
L

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
26
Çevrim içi ziyaretçiler
18
Toplam ziyaretçi
44
Robots
13

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt