İzmir Ekol Hastanesi Saç Ekimi Yorumları

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
 • 473 Görüntülenme
 • 4 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
306
Tepkime puanı
10
İzmir ekol hastanesi saç ekimi sonuçları bir çok kullanıcı tarafından merak edilmektedir.İnsanların belirli olumsuzluklar yaşamasıyla birlikte çözüm arayışına girebiliyor. Saç dökülmesi insanları fazlasıyla etkilediği için çeşitli sağlık kuruluşları saç ekimi ve saç nakli yaparak herkesin dilediği saç tipini elde etmesini sağlar.
İzmir ekol hastanesi saç ekimi.jpg

Bu kuruluşlardan bir tanesi olan İzmir Ekol Hastanesi, uzun zamandır saç ekimi yapmaktadır. İzmir Ekol Hastanesi uzman kadrosuyla hizmet verirken bazı temel şeylere oldukça dikkat etmektedir. Bu alanda özellikle saç ekimi yapılacak olan kişideki koşullar her zaman göz önüne alınır. Saç dökülme hızı, genetik faktörler, donör kalitesi, kronik hastalıklar ve elbette ekim yöntemi bunlardan birkaçıdır. Bütün bunları detaylı şekilde inceleyen kadro, kişi için uygun yöntemi bularak çalışmalara başlar. İzmir Ekol Hastanesi saç ekimi bu konuda diğer kuruluşlara göre hızlı bir çalışma izlemektedir. Özellikle müşterilerine sundukları hizmetlerle Dünya’da da kendilerini kolaylıkla duyurmuşlardır. Saç ekimine karar verme konusunda en etkili seçenek uzman kadroyla çalışmaktır. Özellikle bu alanda kendisini gösteren Ekol Hastanesi, her insanın saç tipini detaylı bir şekilde inceledikten sonra çalışmalara başlar. Hizmet alan müşteriler sonuç olarak fazlasıyla memnun kaldıklarını belirterek memnuniyetini dile getirmektedirler. Geçmişte yaşadıkları dökülmelerden sonra etkili hizmet almaları, eşsiz saça kavuşmaları ve profesyonel bir ekipten destek görmeleri onları en çok memnun eden şeylerdendir. Bununla birlikte ömür boyu garanti sunmaları İzmir Ekol Hastanesi saç ekimi sonuçları fazlasıyla öne çıkarıyor.

Saç Ekimi Öncesinde Neler Yapılmalıdır?

Saç ekimi konusunda tedavi sırasında ve sonrasında yapılacaklardan ziyade öncesinde yapılacak olanlarda oldukça önemlidir. İnsanlar bu konuda bazı detayları atlayarak tedavisini geciktirebiliyorlar. O yüzden doktorunuzun ve size sunacağımız basit bilgilere uyarak harika bir saç ekim sonucu yaşayabilirsiniz.
 • Saç ekim operasyonundan bir hafta öncesine kadar alkol tüketmeyi bırakmalısınız.
 • Saç ekim operasyonundan bir hafta öncesinde kafein tüketmeyi bırakın.
 • Operasyondan bir ay öncesinde saçınıza losyon, ilaç vb. şeyleri sürmeyi bırakın.
 • Operasyona gelmeden önce tedavi sırasında rahat edebileceğiniz tipteki kıyafetleri hazırlayınız.
 • Tedavinin yaklaştığı süreçte multivitamin kullanmayı bırakın.
 • Kanamada artışa sebep olacak (aspirin vb.) ilaçları tedavi zamanında kullanmayın.

Ekol Hastanesi saç ekim öncesinde belirli şeyleri yapmanızı tavsiye ediyor. Bütün bu saydıklarımızın yanında kişiye özel olan tavsiyeler, öneriler ve hızlı etkisini gösterecek yöntemlerde bulunmaktadır.

İzmir Ekol Hastanesi Saç Ekimi Fiyatları​

Saç ekimi fiyatı belirlemek çok zor olduğunu düşünüyorum genel itibari ile şöyle bakarsak izmir ekol hastanesinin saç ekimi ücretleri ortalama safir due en uygun olanı 8.000 ile 12.000 arasında olduğunu düşünüyorum. Dhi Yöntemi ise daha fazla fiyat olabilir.

Saç Ekimi Acıtır mı?​

Saç ekimi sürecinde saç ekimi ekibinin tamamen müdahalesine ve hastanın kendi isteğine bağlı, iğnesiz saç ekimi yok lakin saç ekimi öncesi ağrısız bir tedavi oluyor.
 
 • Konu Sahibi Konu Sahibi
 • #2
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
306
Tepkime puanı
10
Ekol Hastanesi Saç Ekimi Merkezinde saç dökülmesi sonrası değişim Fue yöntemiyle saç ekimi yaptırarak yeni bir görünüme sahip olun. İzmir ekol hastanesi saç ekimi sonuçları ile sizde referanslarımıza bakabilirsiniz.
ekol hastanesi saç ekimi.jpg
 
 • Konu Sahibi Konu Sahibi
 • #3
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
306
Tepkime puanı
10
İzmir ekol hastanesinde saç ekimi yaptıranların sonuçları, saç ekimi resmi sosyal medya hesaplarından alınmıştır.
izmir ekol hastanesi saç ekim.jpg
 
A

Alahan

Üye
Mesajlar
66
Tepkime puanı
1
Fiyatları ne kadar hiç yazmıyorsunuz
 
 • Konu Sahibi Konu Sahibi
 • #5
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
306
Tepkime puanı
10
Hastaların saç ekimi kaç paraya ektirdiğini tam olarak bilmiyorum
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
62
medusax23
medusax23
M
M
Cevaplar
2
Gösterim
66
Hunter
Hunter
H
G
Cevaplar
2
Gösterim
38
Alonso47
Alonso47
A
S
Cevaplar
0
Gösterim
51
Saç Ekimi Firmaları
Saç Ekimi Firmaları
S

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
7
Toplam ziyaretçi
7
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt