• Forumda saç ekimi şikayetinizi yazarken firmalara ve şahıslara hakaret edici, küçük düşürücü ve ticari hayatına zarar verici konular yada yorumlar yazmamanız gerekmektedir. Aksi halde konularınız ve yorumlarınız yayından kaldırılabilir.

İsveç klinik saç ekimi şikayet var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Kami
  • 292 Görüntülenme
  • 0 Yorum
K

Kami

Üye
Mesajlar
19
Tepkime puanı
0
Merhaba arkadaşlar İsveç klinike saç ekimi yaptırıp memnun olmayan şikayet eden var mı? Genelde saç ekimi,yaptıranların ilk olarak araştırdıkları konuların başında saç ekimi şikayetleri bulunmaktadır. Bende saç ekimi yaptırmak için iyi bir merkez aramaktayım ancak aklıma bir çok soru takılıyor. Çünkü yakın arkadaşım başka bir yere ekim yaptırdı sonucu görseniz hiç iyi olmadı önceki halinde çok kötü bir hal aldı. Saç ekiminde biliyorsunuz geriye dönüşte mümkün değil. Bu sebeplerden bir çok yerim saç ekimi sonuçları araştırması içine girmiş bulunmaktayım. Özellikle günümüzde saç ekim firmaları çokca fazlalaştı bunun için saç ekim merkezlerinde tecrübe kazanmış bir çok kişi sağlık ile ilgili saç ekim uzmanı olarak karşımıza çıkıp saç ekim firması kurabiliyor. Özellikle saç ekim işlemlerine ülkemizde Doktor ünvanı ile katılan çok fazla saç ekim doktoru bulunmamaktadır. Geçenlerde bir makale okumuştum saç ekimi ile ilgili. Sizlerin dikkat edeceği şu olsun lütfen. Saç ekimi yaptırmaya karar kıldınız özellikle saç ekim firmasından ücret öncesi kendi saç yapınızda kendi kafa modelinizde saç ekimi örneği isteyin, saçlarınız ince veya kalın telli mi buma dikkat edin. Donör bölgeniz açıklığı kapatacak kadar yeterli mi? Neden bunu bu şekilde söylüyorum siz ince telli bir saç ekimine sahipsinizdir ama saç teli kalın bir hastanında saç ekimine özenmişinizdir lütfen bu farklara dikkat etmenizi öneririm.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
4
Gösterim
1K
Alberto
Alberto
Alberto
Saçekimibilgisi
Cevaplar
2
Gösterim
387
Saçekimibilgisi
Saçekimibilgisi
Saçekimibilgisi
R
Cevaplar
1
Gösterim
558
perla
perla
P
Saçekimibilgisi
Cevaplar
3
Gösterim
334
Ali ihsan
Ali ihsan
A
E
Cevaplar
3
Gösterim
464
Jeolog
Jeolog
J
Moonlight
Cevaplar
1
Gösterim
351
Saçekimibilgisi
Saçekimibilgisi
Saçekimibilgisi

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
33
Çevrim içi ziyaretçiler
18
Toplam ziyaretçi
51
Robots
18

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt