İsotrexin jel kullananlar var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Emrah34
  • 134 Görüntülenme
  • 1 Yorum
E

Emrah34

Üye
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Merhaba proscar günde 1.25 mg birde solagar biotin kullanıyorum yüzümde çıkmayan deri altı sivilceleri oluşmaya başladı. Yani tam olarak yüzeye çıkmıyor cildin altında ağrı yapıyor elimle bastırdığımda içinde böyle sivilce iltihabının oluştuğunu hissediyorum sıktığımda herhangi bir şey çıkmıyor ağrı yapıyor ama sonradan cilt altında kurma yapıp orada bir tümseklik oluşturuyor. Daha önce hiç sivilce problemim olmamıştı Bu finasteridi kullanmaya başladıktan sonra yarı gömülü sivilceler oluşmaya başladı. Eczaneciye sordum isotrex'in jel kullanırsan bu deri altındaki sivilceleri kurutur orada şişlik oluşmasını engeller diye söyledi. Ben de almadan önce forumda bir soru sormak istedim bu kremi aranızda daha önceden kullananlar var mı leke yapıyor mu, yüzde yanma kızarıklık, herhangi bir yan etkisi var mı yorumlarınızı, tavsiyelerinizi bekliyorum.
 
P

Payitaht

Üye
Mesajlar
12
Tepkime puanı
0
Azelderm krem kullan isotrex'in jel çok şiddetli sivilceler için kullanılır gereksiz olur eczaneci normalde bu kremi önermemesi gerekir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

V
Cevaplar
0
Gösterim
131
Victus
Victus
V
V
Cevaplar
0
Gösterim
73
Victus
Victus
V
E
Cevaplar
1
Gösterim
127
Witch
Witch
W
R
Cevaplar
1
Gösterim
180
Realty
Realty
R
Esrose
Cevaplar
0
Gösterim
320
Esrose
Esrose
Esrose
U
Cevaplar
1
Gösterim
462
Shady
Shady
Shady

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
8
Çevrim içi ziyaretçiler
9
Toplam ziyaretçi
17
Robots
18

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt