Isana Kafeinli Saç Toniği Kullananlar

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Semih
  • 2K Görüntülenme
  • 2 Yorum
Semih

Semih

Üye
Mesajlar
68
Tepkime puanı
6
Saç dökülmesini önlemek için üretilmiş içerisinde ana-gain ham maddesi, panthenol ve kafein bulunan düzenli kullanımda mevcut saçları güçlendirerek ince telli saçların güçlenmelerini sağlayan, saç foliküllerinin kan dolaşımını hızlandırıcı etkileri olan bir saç losyonudur. Her ne kadar saçı gürleştirdiği dökülmeleri önlediği açıklamalarında belirtilse de saçlarda ne kadar etkisi olacağına dair kesin bir kanı yoktur. Günümüzde neredeyse saç sorunlarıyla ilgili yeni bir ürünle karşılaşıyoruz bazılarında bitkisel ekstratlar, bazılarında kimyevi maddeler saç dökülmesini önler gibi ifadeler şu kadar saç teli gibi ibareler ile müşteriyi çekmek için en iyi yöntemler kullanılıyor. Bu ürünlerden birisi olan Isana kafein (caffeine) içeren saç bakım toniği içerisindeki kafein ile saç dökülmesini önlemeye yardımcı oluyor ve DHT etkisiyle dökülen saçların tekrar saç yetiştirebilmeleri için saç köküne uyarıcı etkiler yapar. Saç köklerinde artan kan dolaşımı nedeniyle saçlar daha fazla oksijen ve besin maddesi almaya başlar. Daha fazla beslenen saç kökleri daha kalın, daha güçlü ve dökülmeye dirençli saç teli üretirler.

Isana Kafeinli Saç Toniği.jpg


Isana kafeinli saç dökülmesini önleme toniği içerisindeki diğer etken madde ana-gain, saç köklerinin beslenmesini sağlayarak saçların dökülmesini önleyen ve yeni saç oluşumunu destekleyen saç hücrelerinin sağlıklı bir şekilde yenilenmelerini sağlar, bitkisel formülü sayesinde saç köklerinin uyarılmasını sağlayan ve saçların güçlenmesine etki eden bir saç bakım ürünüdür. Saç derisini canlandırır saçları kökten uca beslenmesine yardımcı olur. Kafeinli saç toniği düzenli ve sürekli kullanımda saçlarda gözle görülür etkisini dördüncü aydan sonra göstermeye başlar. Saç toniği işe yaramadı diye kullanmayı yarıda bırakmak alınan sonucun başarısız olmasına sebep olur.

Saç toniği içerisindeki etken madde 2007 yılında "Uluslararası Dermatoloji Dergisi" tarafından yayınlanan bir araştırmaya göre, laboratuvar çalışmalarında kıl köklerini uyararak saç büyümesini arttırdığını göstermiştir. Araştırmalar sonucu, kafeinin saç büyümesini düzeltmeye veya anormal saç dökülmelerini önlemeye yardımcı olabildiği, dökülmesini saçlarda da yeniden büyütmeye etkisini olduğunu ortaya çıkarmıştır.

Panthenol sağlıklı saçlar için gerekli bir vitamindir diğer adı B5 vitaminidir. Panthenol nem tutucu ve rahatlatıcı bir maddedir ve saçtaki nemin daha fazla tutulmasını sağlar. Saçın daha sağlıklı ve parlak görünmesine katkı sağlar.

Isana Kafeinli Saç Toniği Nasıl Kullanılır​

Temiz sabah ve akşam saçlı derinin her bölgesine eşit miktarda olacak şekilde uygulanır ve hafifçe solüsyon saç derisine masajla dağıtılır. Tonik uygulandıktan sonra saçlarınızı 3 saat süreyle yıkamayın. Kafeinli toniği saç derisine uygulamadan önce jöle, saç kremi, sprey veya herhangi bir kozmetik ürün kullanmayın. Sebebi ise toniğin deri tarafında emilmesini engel olacağı içindir. Bu tip ürünler tonik uygulandıktan 1 saat sonra sürebilirsiniz. Gözle görülür sonuçlar için en az 4 ay düzenli kullanılması tavsiye edilir. Isana Saç Bakım Toniğinin cilde uyumluluğu dermatolojik olarak test edilmiştir. Kafein içeren toniğin 2021 yılı satış fiyatı 20.90 tl'dir.

Isana kafeinli saç toniği kullanıcı yorumları kullananlar ya da daha önceden kullanmış olan kullanıcılar var ise saçlarında etkisi olup olmadığı olumlu veya olumsuz düşüncelerini memnun kalıp kalmadığını konu altından yorum yazarlarsa kullanacak arkadaşlara ön bilgilendirme yapmış olur.
 
S

seranew

Üye
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
İsana kafein kullanan var mı?
 
G

Green

Üye
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Forumda şuana kadar kullanan olduğunu görmedim, genetik saç dökülmesini engellemez bu kadar net biraz süreyi uzatır. Kadınlar mı kullanıyor acaba?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

L
Cevaplar
4
Gösterim
430
Kami
Kami
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
181
burakal
burakal
B
A
Cevaplar
0
Gösterim
150
Ayselkoc
Ayselkoc
A
A
Cevaplar
0
Gösterim
186
Aslı
Aslı
A
tarcin
Cevaplar
1
Gösterim
224
Atalay
Atalay
A
C
Cevaplar
1
Gösterim
175
Atalay
Atalay
A

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
9
Çevrim içi ziyaretçiler
11
Toplam ziyaretçi
20
Robots
21

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt