İbrahim Erayhan Bursa Tıp Merkezi saç ekimi yorumları

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi eokulum
 • 171 Görüntülenme
 • 1 Yorum
E

eokulum

Üye
Mesajlar
15
Tepkime puanı
0
İbrahim Erayhan Bursa Tıp Merkezi saç ekimi yorumları operasyonu, hastane ortamında yapılan mikro cerrahi bir operasyon olarak tanımlanabilir ve mikro cerrahi operasyon ifadesi ile anlatılmak istenen, saç ekiminde normal bir ameliyattan çok daha az müdahalelerle saç nakli işlemi gerçekleştirilmesidir.

İbrahim Erayhan​

Saç Ekim Uzmanı - İbrahim Erayhan alanında uzman kadromuz ile Saç Ekimi alanında size özel ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Amacımız başlıca ve öncelikli olarak; hasta gereksinim ve taleplerini optimum seviye ve sürede gerçekleştirmek, Saç Ekimi ile ilgili tüm şikayet ve rahatsızlıklarda doğru ve etkin teşhisi değerlendirmek, kısacası "hasta odaklı" hizmet vermektir. Tecrübeli kadromuz ile güvenilir ekip olma anlayşıyla; hasta memnuniyeti ve kalite ile birlikte ilkelerimizden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

 • Saç Ekimi
 • Safir FUE Saç Ekimi
 • DHI Saç Ekimi
 • Bıyık Ekimi
 • Sakal Ekimi
 • Kaş Ekimi
 • Kadınlarda Saç Ekimi
 • Prp Saç Tedavisi ve Mezoterapi
 • Makyajlı Mikro Fue Sanatı
1683145796391.png

01/07/2022 tarihinde ibrahim hocama saç ekimini yaptırdım. Ekimden sonra sadece 5 yıldız verdim. Sürecin devamını gördükten sonra yorum yapmayı düşündüm. Saç ekimine Konya’dan gittim. Bursa’da plastik cerrah doktor arkadaşıma başka birini sormak için aradım. O da bana ibrahim beyi önerdi. İyiki de önermiş. Daha sonra telefonla ibrahim beyle görüştüm. Görüşmemizde samimiyetine güvendim. YouTube daki videolarını izledim. 6200/6400 greft ekim yapılabileceğini söyledi. Ekimden önce Beni en çok tedirgin eden şey ekim sırasında acı çekip çekmeyeceğimdi. Beklediğim acının %5’ini çekmedim. 6100 greft ekim yapıldı. 9 saat 15 dakika operasyon sürdü. Hastane ortamında steril bir ortamda operasyon yapıldı. Ertesi gün Bursa’dan Konya’ya döndüm. Ekimden sonra ibrahim hocam neler yapmam gerektiğini söyledi. Sonraki süreçte ne zaman ibrahim hocaya bir şey sorsam geri dönüş yaptı. İbrahim hocama tekrar teşekkür ederim. İyiki onunla çalışmışım. Son olarak beni en çok mutlu eden şey saçımın ekim olduğunu kimse anlamıyor. Hatta öğrencilerim saçınızı boyattınız mı ? Diye soruyorlar. Çevremde beni tanıyanlar ise çok doğal olduğunu söylediler.


Detaylı araştırmalar sonucu karar verdiğimiz saç ekiminde bir numara , saç ekim uzmanı İbrahim Erayhan sanatıyla buluştuk. Malatya’dan 3 arkadaş birlikte geldik. Anlatılanların aksine ağrı acı yaşamadık. Lokal anestezi yapılırken minimal bir , sinek ısırığı gibi ağrı oldu sonrasında hiçbir sorun yaşamadım. hastane ortamı olan,gayet hijyenik ilgi ve alakanın olduğu steril çalışmaları, tvden netflix ve YouTube izleyerek,rahatlıkla güvenip işleminizi yaptıracağınız bir tıp merkezi. Dönör bölgede iz kalmaması ve doğal ön hat.. hızlı tedavi dediği işlem sayesinde 3. Günde iyileştik harika bir durum. Yara felan hiç oluşmadı. Birçok saç ekim merkezi araştırmıştım,yakınımda da yerler vardı ama iyi ki de MALATYADAN GELİP hocam da saç ekimi yaptırmışız. Ekibine ve kendisine Her şey için cok teşekkürler. Sizin gibi işine aşık bir kişinin daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Hakkınızda hiçbir olumsuz yorum olmamasının sebebini şimdi daha iyi anladım. Tekrar tekrar iyi ki varsınız! 😊👍


Konur Hastenesi, Çekirge Mah.Zübeyde Hanım Cad.12/1A Osmangazi, 16250 Nilüfer/Bursa

Telefon: 0538 349 07 70
 
G

Gökhan

Üye
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Hocam bende 15 Şubatta İbrahim erayhana saç ektirecegim gibi gözüküyor öneriyormusunuz? İletişime geçebilirmiyiz öneri açısından.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
0
Gösterim
42
Berbetov
Berbetov
B
A
Cevaplar
1
Gösterim
100
medusax23
medusax23
M
M
Cevaplar
2
Gösterim
117
Hunter
Hunter
H
G
Cevaplar
3
Gösterim
79
Lewis
Lewis
L

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
18

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt