Hormon Tahlili Nerede Yapılır?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Spitzer
  • 211 Görüntülenme
  • 1 Yorum
S

Spitzer

Üye
Devlet hastanelerinde hiçbir cildiye bölümünden randevu alınamıyor, vitamin, demir, prolaktin, dht, testesteron, aldesteron gibi tahliller yaptırmak istiyorum. İki yıldır aralıksız günde 1 mg finasterid kullandım ilk 5 ay libido azalması ve kilo alma sorumı yaşadım ama kullanmaya devam ettim son 4 aydır avodart kullanmaya başladım. Yan etkiler eskisi kadar olmasa da devam ediyor. Kan hormon değerlerim ne durumda tahlil yaptırmak istiyorum. Hastanede hangi bölüme gitmek gerekir, doktora finasterid kullandığımı söylemelimiyim ve istediğim testleri yapar mı? Özel hastanedeki testler ne kadar tutabilir hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

K

Kelaynak

Üye
Üroloji bölümünden randevu alacaksın muayeneye gittiğinde finasterid kullandığını mutlaka doktora söylemen gerekir, ben gittim hormon tahlilleri mi yaptırdım çok şükür sorun çıkmadı proscar kullanmama rağmen testesteron gayet iyi çıktı

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
36
Aydem
Aydem
A
B
Cevaplar
1
Gösterim
158
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
B
Cevaplar
4
Gösterim
306
berke_gungorr
berke_gungorr
B
H
Cevaplar
4
Gösterim
340
bilgilikel
bilgilikel
B
D
Cevaplar
0
Gösterim
262
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
5
Gösterim
519
berke_gungorr
berke_gungorr
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
20
Çevrim içi ziyaretçiler
13
Toplam ziyaretçi
33
Robots
14

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt