HLC Ankara saç ekimi yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Hympex
  • 360 Görüntülenme
  • 0 Yorum
H

Hympex

Üye
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Ankra Çankaya bulunan HLC saç ekimi merkezine saç ekimi yaptıran var mı biraz araştırma yaptım genelde yurt dışından gelen kişilere saç ekimi yapıyorlarmış. Fiyat konusunda tıpkı Koray Erdoğan gibi greft başına 2,5 Euro alınıyor. Genellikle yurt dışından gelenler oluyor. Özellikle de Almanya'da bilinen bir yermiş. Fiyatlarının pahalı olmasından dolayı ve Koray Erdoğanla aynı fiyat politikasına sahip olduklarından insanlar doğal olarak en tanınan kişiyi tercih ediyolarlar. Hergün önlerinden geçerim genellikle yabancı kişileri görüyorum.

Ekime karar verdiyseniz ön bir miktar ön ödeme yapmanızı istiyorlar. Bu ön ödeme 500-1000 Euro arasında birşey oluyor. 1 greft = 2,5 Euro. Bugünlerde arayan giden bilgi alan var mı?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
32
Chemist
Chemist
C
S
Cevaplar
2
Gösterim
63
gelemem
gelemem
G
S
Cevaplar
0
Gösterim
30
simahi99
simahi99
S
T
Cevaplar
2
Gösterim
51
Hunter
Hunter
H

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
27
Toplam ziyaretçi
67
Robots
18

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt