Hisar hastanesi saç ekimi 2600 greft

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Kadibey
  • 218 Görüntülenme
  • 1 Yorum
K

Kadibey

Üye
Mesajlar
8
Tepkime puanı
0
Merhabalar hisar hastanesi'ne saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum 2600 greft ekim olacak ön bölgelere sıkılaştırmak için ekim olacak ön saç çizgisi aşağıya inecek yanlar doldurulacak yaş 28 proscar kullanıyorum saçları güçlendirmek için. Ekim sonrası çok daha iyi bir görüntü olması için bazı arkadaşlar finasterid öneriyor.

Yaklaşık bir yıldır iş yoğunluğu sebebiyle ara ara niyetlenip ektiremediğim saç ekimi sonucumu aşama aşama fırsat buldukça geçirdiğim dönemleri burdan aktarmaya çalışacağım.

Öncelikle burayı seçmemde özel bir sebebim yok. Geçen yıl çok konu araştırıp bilgi yükü içinde kafam karıştığındam forumda son dönemlerde baya ekim olarak adı geçtiğinden dolayı burayı tercih ettim. Sizin yorumlarınız ne olur iyi yada kötü ekimleri hakkında bilgi verirseniz.
 
E

erco

Üye
Mesajlar
106
Tepkime puanı
3
saç ekimi yapan bir saç ekim merkezi gördüm ve gün geçtikçe fazlasıyla saç ekimi yaptıranlar çoğalıyor , arkadaşlar burda saç ekimi yaptıran var mı?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

F
Cevaplar
1
Gösterim
91
berke_gungorr
berke_gungorr
B
N
Cevaplar
1
Gösterim
101
Mirage
Mirage
M
Y
Cevaplar
3
Gösterim
153
Mert34
Mert34
M
B
Cevaplar
4
Gösterim
157
Barış
Barış
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
26
Çevrim içi ziyaretçiler
18
Toplam ziyaretçi
44
Robots
20

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt