Hasan Demir Ankara Hair saç ekimi yorumları

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi eokulum
 • 459 Görüntülenme
 • 1 Yorum
E

eokulum

Üye
Mesajlar
15
Tepkime puanı
0
Hasan Demir Ankara Hair saç ekimi yorumları ; Saç ekimi konusunda uzmanım ve 15 yılı aşkın bir süredir bu alanda çalışıyorum. Hastalarıma saç çizgisi yeniden yapılandırma, kellik tedavisi ve sakal ve kaş ekimi gibi hizmetler sunuyorum.
Benimle tedavi olan hastalarımın en doğal ve kalıcı sonuçları elde etmeleri için farklı teknikler ve yöntemler kullanıyorum. Her hastanın özel ihtiyaçlarına göre tedavi planı hazırlıyor ve tedavi sürecinde kişisel bir yaklaşım benimsiyorum. Böylece hastalarım kendilerini rahat ve güvende hissediyorlar.
Kendi kliniklerimden birinde çalışıyorum ve en son teknolojileri kullanarak hastalarımın en iyi sonuçları elde etmelerine yardımcı oluyorum. Ayrıca, diğer saç ekimi uzmanlarına ve estetik cerrahi uzmanlarına eğitimler vererek, meslektaşlarımın da bilgi ve becerilerini geliştirmelerine yardımcı oluyorum.
Hastalarımın benzersiz ihtiyaçlarına göre özel planlar sunarak, en iyi sonuçları elde etmelerine yardımcı oluyorum.
Hasan Demir / Saç Ekim Uzmanı

Saç ekimi, saç kaybı yaşayan kişilerin saçlarının tekrar çıkması için bir cerrahi işlem yoluyla saç köklerinin alınması ve yeni bir bölgeye ekilmesi işlemidir.


Saç ekimi süreci genellikle aşağıdaki adımları içerir:

 1. Muayene: Saç ekimi yaptırmak isteyen kişi öncelikle bir saç ekimi uzmanına danışarak saç dökülmesi sorununu inceletir. Uzman, saç yapısını, kalitesini, dökülme oranını, saç derisini ve saç köklerinin durumunu değerlendirir.
 2. Planlama: Uzman, saç ekimi yapılacak bölgeyi inceler ve kişiyle birlikte yeni saç çizgisinin, ekilecek saçların yoğunluğunun ve saçların nereye ekileceğinin belirlenmesi için bir plan yapar.
 3. Lokal anestezi: Saç ekimi işlemi lokal anestezi altında gerçekleştirilir. Bu sayede kişi ağrı hissetmez.
 4. Saç köklerinin alınması: Saç ekimi işlemi için gereken saç kökleri, genellikle ense bölgesinden alınır. Bu işlemde FUE (Follicular Unit Extraction) ya da FUT (Follicular Unit Transplantation) yöntemleri kullanılır.
 5. Kanalların açılması: Saç ekimi yapılacak bölgede saç köklerinin yerleştirileceği kanallar açılır.
 6. Saç köklerinin ekilmesi: Alınan saç kökleri, önceden açılan kanallara tek tek yerleştirilir.
 7. Sonrası: İşlem sonrasında kişiye özel bakım talimatları verilir. İlk günlerde özellikle bölgede şişlik, kızarıklık, kabuklanma gibi belirtiler olabilir. Bunlar birkaç gün içinde geçer.
Saç ekimi işlemi birkaç saat sürer ve genellikle aynı gün içinde kişi taburcu edilir. Ancak tam iyileşme süreci 6-12 ay arasında değişir.


Çukurambar, Kızılırmak mah, 1443. Cd. No:49 D:H3, 06510 Çankaya/Ankara

Telefon: 0545 635 87 43

Yaklaşık 3-4 senedir saç ekimini düşünüyordum. Bu süre zarfında belki gidenler geri gelir ya da kalanları yerinde tutarım umuduyla bir çok ilaç kullandım ve yurt dışından bir çok ilaç getirttim. Bu ilaçların faydasını göremedim diyemem ama asla istediğim seviyelere ulaştırmadı. Hatta ilaçları kullanmayı bıraktığım zaman daha fazla dökülmelere yol açtı. Artık ilaçların gidenleri getirmeyeceğini anladığım zaman saç ekimi işlemi yaptırmaya karar verdim. Saç ekimi için bir çok yeri gezdim. Bu yerlerin çoğu internet ortamında bulduğum ve daha öncesinde eşi dostu saç ekimi yaptıran arkadaşlarımın önerdiği yerlerden ibaretti. Daha öncesinde de araştırmalar yaptığım için gitmiş olduğum hiçbir yer beni tatmin etmedi.
Hasan beyin yanına bir arkadaşımın yönlendirmesi ile gittim. Kendisiyle ilk konuşmamızda saç analizini yaptı. Bana nasıl bir sürecin beni bekleyeceği ve ekim için hangi yöntemleri kullanacaklarını anlattı. Hiç bir şekilde umut tüccarlığı yapmadı. Ben kendisiyle konuşmaya benim gibi saç ekimini düşünen kuzenim ile birlikte gitmiştim. Kuzenimle Hasan beyin yanından ayrıldıktan sonra bana dönüp abi ben burada ektireceğim dedi ve bu şekilde ortak bir karar alarak saç ekimine karar verdik.
Ekim günü benim umduğum gibi ağrılı sızılı bir durum söz konusu olmadı. Hatta hiç ağrı sızı olmadı desem yeridir. Ekim yaptırdıktan sonra Hasan bey kabuk bakımına kadar her gün arayarak bizzat durumumu takip etti. Aklıma takılan herhangi bir durum da ise Hasan beyin yardımcısı Feyza hanım saat kaç olursa olsun yardımcı oldu. Hasan beyin ekibinde yer alan herkes çok ilgiliydi. Emre bey, Safiye hanım, Kübra hanım, Aysu hanım ve Samet beye çok teşekkür ediyorum ilgi ve alakaları için.
Şuan sadece kendime Hasan bey ile daha geç tanıştığım için kızıyorum. Belki çok daha önce tanışmış olsaydım kendisiyle o kadar fazla ilaç kullanmamış olurdum ve çok daha önce ekim işlemi yaptırmış olurdum.

Sosyal ağlardan ve Google yorumlarından faydalanarak Hasan hocamı ve ekibini tanıma fırsatım oldu.Yüz yüze görüştükten sonra ve canlı örneklerden sonra hemen in ikna oldum. Saç ekimi yaptıralı 5.5 ay oldu. Sonuçtan oldukça memnunum ve hala yeni saçlar çıkmaya devam ediyor. Hasan hocama ve ekibine gelirsek tek kelimeyle muhteşem insanlar. İlgi,alaka güler yüzü bu ekipte fazlasıyla bulabilirsiniz. Yaptıkları işe gelince; oldukça deneyimli ve profesyonel bir hizmet sunuyorlar. Hijyen ve temizliğe fazlasıyla dikkat ediyorlar.Yaptıkları işin sonuna kadar arkasındalar. Saç ekimi sonrasında asla iletişimi kesmediler ve kafama takılan her soruya güler yüzle cevap verdiler. Bu güzel insanlara tekrar canı gönülden teşekkür ederim.🙏🙏
 
H

Hakan

Üye
Mesajlar
9
Tepkime puanı
0
Ülkemizde o kadar çok fazla saç ekim merkezi olduki say say anlat anlat bitmez.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
62
medusax23
medusax23
M
M
Cevaplar
2
Gösterim
64
Hunter
Hunter
H
G
Cevaplar
2
Gösterim
38
Alonso47
Alonso47
A
S
Cevaplar
0
Gösterim
51
Saç Ekimi Firmaları
Saç Ekimi Firmaları
S

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
13
Çevrim içi ziyaretçiler
9
Toplam ziyaretçi
22
Robots
13

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt