Hametan krem ne işe yarar

  • Konu Sahibi Uzman
  • 346 Görüntülenme
  • 3 Yorum
U

Uzman

Moderatör
Mesajlar
96
Tepkime puanı
2
Hametan krem ne işe yarar, nasıl kullanılır bu krem cilt tedavisinde kullanılan en etkili kremlerden biridir genelde yanık izlerini yok etmek yada görünümünde oluşan kötü izleri azaltmak için kullanılır. Doktorlar genelde hametan kremi kullanım dışı olarak ta önerebilirler. Diğer kullanım alanları kuru ciltleri nemlendirmek, sivilce izlerini yok etmek, ciltte oluşmuş kahverengi lekeleri azaltmak içinde kullanılabilir. Hametan kremin ismini forumlarda yada sosyal medyada sıkça duymuşunuzdur. Bu tarz kremleri kesinlikle doktor tavsiyesi olmadan kullanmayın. Her ne kadar kullanan kişiler tarafında önerilse de cildinizde reaksiyona neden olabilir ve durumu daha da kötü yapabilir. Hametan krem ve Hametan Pomad faydaları aşağıdaki şekildedir.

hametan krem ne işe yarar


Vücudun herhangi bir bölgesinde oluşan büyük kırmızı sivilcelerin bıraktığı izleri yok eder. Yaza aylarında ortaya çıkan pişik tahriş kızarıklık yada ağda kullanımı sonrası oluşan pişikler, kaza sonucu oluşmuş yara izleri, cildin kurumasını çatlamasını ve soğuktan hasar almış cildi iyileştirmek, ciltte ortaya çıka renk eşitsizliği giderilmesi, uzun süre yatakta yatan hastalarda oluşan yaralar, açık yaralar ile ameliyat yaraları, birinci ve ikinci derece yanık tedavisinde kullanılır.

Cilt lekelerini yok etmek için hametan krem kullananlar var mı deneyimlerini aktarabilir mi?
 
E

Emre

Üye
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
vazgeçilmez kremim yanıklara birebir acıyı anında alıyor eksik etmeyin
 
J

Jumanji

Üye
Mesajlar
4
Tepkime puanı
0
Sivilceleri ve sivilce lekelerini giderirmi acaba ?
 
C

Chemist

Üye
Mesajlar
66
Tepkime puanı
1
Sivilceleri ve sivilce lekelerini giderirmi acaba ?
Sivilceler ve izleri için azelderm krem kullanın
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Saçekimibilgisi
Cevaplar
2
Gösterim
77
B
T
Cevaplar
4
Gösterim
170
R
N
Cevaplar
2
Gösterim
99
A
S
Cevaplar
4
Gösterim
150
E
P
Cevaplar
0
Gösterim
126
P

Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
24
Çevrim içi ziyaretçiler
15
Toplam ziyaretçi
39
Robots
24

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt