Hairforte Sprey Kullanıcı Yorumları Saç Çıkarıyor mu?

Hairforte Sprey Kullanıcı Yorumları Saç Çıkarıyor mu?

Yetersiz beslenmiş ve zayıf saç telleri saç dökülmesine neden olur. Araştırmalar , Procapil'in saç kökü yaşlanması ve hareketsiz saç kökleriyle savaşarak saç dökülmesini azalttığını söylüyor. Özünde Procapil, saç tellerinizin artık kırılgan olmaması için saç köklerini besler ve sağlıklı tutar. Ayrıca saç köklerinizi güçlendirerek ve hücre metabolizmasını artırarak saç dökülmesini yavaşlatarak anormal saç dökülmesini önler. Procapil, saç köklerini besleyerek ve oksijen sağlayarak saç köklerini harekete geçirerek güçlendirir. Procapil'in içeriğindeki Apigenin, sağlıklı saç büyümesini uyaran bir vazodilatördür. Procapil, nasıl kullandığınıza bağlı olarak saçı kökten uca güçlendirir. Procapil ile zenginleştirilmiş Procapil şampuan, Procapil saç uzatma toniği ve minoxidil doğrudan saç derisine uygulanır ve kökü güçlendirir. Procapil saç serumu ise saç tellerine uygulanarak saç uçlarınızı korur ve güçlendirir. [B]Hairforte içeriği ve oranları[/B] [LIST] [*]Procapil % 3 [*]Biotin % 0.5 [*]Panax Gingseng Extract % 3 [*]Pyridoxine HCL % 0.5 [*]Angelica Polymorpha Sinesis Extract % 3 [*]Polygonum Multi Florum Extrac % 4 [*]Glycerin % 4 [*]Triethanolamine % 2 [*]Serrona Serrulata Fruit Extract % 2 [*]Butilen Glycol % 2 [*]Alcohol % 30 [*]Purified Water % 46 [/LIST] Açıklamaları xpecia tablet ve hair forte saç spreyi işe yarıyor mu kullananlar var mı?
2 6
1
Hairforteyi kullandıktan sonra minoxili bırakınca çıkan saçların tekrar döküldüğü gibi bundada aynı durum var mıdır?
0

Keskin

Yeni Üye
Üye
Katılım
10 Nisan 2022
Konular
0
Mesajlar
10
Yetersiz beslenmiş ve zayıf saç telleri saç dökülmesine neden olur. Araştırmalar , Procapil'in saç kökü yaşlanması ve hareketsiz saç kökleriyle savaşarak saç dökülmesini azalttığını söylüyor. Özünde Procapil, saç tellerinizin artık kırılgan olmaması için saç köklerini besler ve sağlıklı tutar. Ayrıca saç köklerinizi güçlendirerek ve hücre metabolizmasını artırarak saç dökülmesini yavaşlatarak anormal saç dökülmesini önler.

Procapil, saç köklerini besleyerek ve oksijen sağlayarak saç köklerini harekete geçirerek güçlendirir. Procapil'in içeriğindeki Apigenin, sağlıklı saç büyümesini uyaran bir vazodilatördür.

Procapil, nasıl kullandığınıza bağlı olarak saçı kökten uca güçlendirir. Procapil ile zenginleştirilmiş Procapil şampuan, Procapil saç uzatma toniği ve minoxidil doğrudan saç derisine uygulanır ve kökü güçlendirir.

Procapil saç serumu ise saç tellerine uygulanarak saç uçlarınızı korur ve güçlendirir.

Hairforte içeriği ve oranları
 • Procapil % 3
 • Biotin % 0.5
 • Panax Gingseng Extract % 3
 • Pyridoxine HCL % 0.5
 • Angelica Polymorpha Sinesis Extract % 3
 • Polygonum Multi Florum Extrac % 4
 • Glycerin % 4
 • Triethanolamine % 2
 • Serrona Serrulata Fruit Extract % 2
 • Butilen Glycol % 2
 • Alcohol % 30
 • Purified Water % 46
Açıklamaları xpecia tablet ve hair forte saç spreyi işe yarıyor mu kullananlar var mı?
 
0

Nofear

Yeni Üye
Üye
Katılım
18 Haziran 2021
Konular
0
Mesajlar
11
Hocam ben 42 gundur xpecia ve hairforte sprey ikilisini kullaniyorum. Saçlarım dolgunlasti gibi, ve üst arka tarafkm açık orda tüy olarak saçlariım var onlar kalınlaşıyor ve diplerden kalın saçlar geliyor.İnşallah devami gelir ve biraz kapanir. En az 3 ay kullanmak gerekiyomuş, 2 ay sonra son durumu yazarim bende
 
0

Keskin

Yeni Üye
Üye
Katılım
10 Nisan 2022
Konular
0
Mesajlar
10
 • Konu Sahibi Konu Sahibi
 • #3
Hairforteyi kullandıktan sonra minoxili bırakınca çıkan saçların tekrar döküldüğü gibi bundada aynı durum var mıdır?
 

Users who are viewing this thread

Üst Alt