Hairash Hair Vitamins Kullananlar Var mı?

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi NoBald
 • 529 Görüntülenme
 • 1 Yorum
N

NoBald

Üye
Mesajlar
9
Tepkime puanı
0
Saç dökülmesini önlemek, inccelmiş saç tellerini kalınlaştırmak, saçların hacim ve parlak bir görünüm kazandırmak için içeriği özel olarak hazırlanmış bir vitamin kompleksidir.
 • Hairash Hair Vitamins 60 Kapsül Saç Vitamini Takviyesi 1 Aylık Kullanım Hairash saç vitamini, içeriğinde sağlıklı bir saç için gerekli olan bir çok vitamin ve mineral olan biotin, B-12, B-6 gibi besin öğelerini yüksek miktarda bulundurur. İçeriği tamamen bitkisel olan doğal bir vitamin takviyesidir. Örneğin 1 Softgel kapsülden 4 fincan brokoliden alabileceğiniz kadar A vitamini, 4 organik yumurtadan alabileceğiniz kadar B-12 vitamini almanızı sağlayacak besin öğeleri vardır. İçerisinde sağlıklı bir saç için gerekli doğal besin öğelerini barındırdığından vücudun başka yerlerşnde kıllanma yapmaz, sadece saçları besler. Saçların daha hızlı uzamasına,
 • Dökülmelerin önlenmesine,
 • Saçların hacimlenmesine ve saç tellerinin kalınlaşmasına,
 • Saçların canlanmasına yardımcı olan bir vitamin takviyesidir.
 • 1 Kutu 60 Softgel kapsülden oluşur.

  Ürün içindekiler: Biotin, Keratin, Sodyum, Çinko, Kalsiyum, Magnezyum, Folik Asit, L-Sistein, A Vitamini, C Vitamini, B-6 Vitamini, B12 vitamini.

  B-12 Vitamini Kullanımı: Günde 2 defa sabah ve akşam bol su ile alınması tavsiye edilir. İlaç Değil, Bitkisel Takviye Ürünüdür.
Hairash hair vitamins adlı ürünü kullananlar oldumu benim saçlarımda açılmadan dolayı incelemeler var bu saçları kalınlaştırma yapabilir mi bu ürün?
 
L

Laeron

Üye
Mesajlar
12
Tepkime puanı
0
İçerisinde biotin yok saçlara faydası olsa bile kalınlaşma sağlayacağını sanmıyorum.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

R
Cevaplar
0
Gösterim
171
Realty
Realty
R
P
Cevaplar
0
Gösterim
117
Pharmacy
Pharmacy
P
S
Cevaplar
1
Gösterim
240
Noob33
Noob33
N
C
Cevaplar
3
Gösterim
343
lastmorn
lastmorn
L
P
Cevaplar
2
Gösterim
241
Aydem
Aydem
A
A
Cevaplar
3
Gösterim
286
Kinaght
Kinaght
K

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
19

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt