Hairash Hair Vitamins Kullananlar Var mı?

Hairash Hair Vitamins Kullananlar Var mı?

Saç dökülmesini önlemek, inccelmiş saç tellerini kalınlaştırmak, saçların hacim ve parlak bir görünüm kazandırmak için içeriği özel olarak hazırlanmış bir vitamin kompleksidir. [LIST] [*]Hairash Hair Vitamins 60 Kapsül Saç Vitamini Takviyesi 1 Aylık Kullanım Hairash saç vitamini, içeriğinde sağlıklı bir saç için gerekli olan bir çok vitamin ve mineral olan biotin, B-12, B-6 gibi besin öğelerini yüksek miktarda bulundurur. İçeriği tamamen bitkisel olan doğal bir vitamin takviyesidir. Örneğin 1 Softgel kapsülden 4 fincan brokoliden alabileceğiniz kadar A vitamini, 4 organik yumurtadan alabileceğiniz kadar B-12 vitamini almanızı sağlayacak besin öğeleri vardır. İçerisinde sağlıklı bir saç için gerekli doğal besin öğelerini barındırdığından vücudun başka yerlerşnde kıllanma yapmaz, sadece saçları besler. Saçların daha hızlı uzamasına, [*]Dökülmelerin önlenmesine, [*]Saçların hacimlenmesine ve saç tellerinin kalınlaşmasına, [*]Saçların canlanmasına yardımcı olan bir vitamin takviyesidir. [*]1 Kutu 60 Softgel kapsülden oluşur. Ürün içindekiler: Biotin, Keratin, Sodyum, Çinko, Kalsiyum, Magnezyum, Folik Asit, L-Sistein, A Vitamini, C Vitamini, B-6 Vitamini, B12 vitamini. B-12 Vitamini Kullanımı: Günde 2 defa sabah ve akşam bol su ile alınması tavsiye edilir. İlaç Değil, Bitkisel Takviye Ürünüdür. [/LIST] Hairash hair vitamins adlı ürünü kullananlar oldumu benim saçlarımda açılmadan dolayı incelemeler var bu saçları kalınlaştırma yapabilir mi bu ürün?
1 6
1
İçerisinde biotin yok saçlara faydası olsa bile kalınlaşma sağlayacağını sanmıyorum.
0

thunder

Yeni Üye
Üye
Katılım
18 Haziran 2021
Konular
0
Mesajlar
4
Saç dökülmesini önlemek, inccelmiş saç tellerini kalınlaştırmak, saçların hacim ve parlak bir görünüm kazandırmak için içeriği özel olarak hazırlanmış bir vitamin kompleksidir.
  • Hairash Hair Vitamins 60 Kapsül Saç Vitamini Takviyesi 1 Aylık Kullanım Hairash saç vitamini, içeriğinde sağlıklı bir saç için gerekli olan bir çok vitamin ve mineral olan biotin, B-12, B-6 gibi besin öğelerini yüksek miktarda bulundurur. İçeriği tamamen bitkisel olan doğal bir vitamin takviyesidir. Örneğin 1 Softgel kapsülden 4 fincan brokoliden alabileceğiniz kadar A vitamini, 4 organik yumurtadan alabileceğiniz kadar B-12 vitamini almanızı sağlayacak besin öğeleri vardır. İçerisinde sağlıklı bir saç için gerekli doğal besin öğelerini barındırdığından vücudun başka yerlerşnde kıllanma yapmaz, sadece saçları besler. Saçların daha hızlı uzamasına,
  • Dökülmelerin önlenmesine,
  • Saçların hacimlenmesine ve saç tellerinin kalınlaşmasına,
  • Saçların canlanmasına yardımcı olan bir vitamin takviyesidir.
  • 1 Kutu 60 Softgel kapsülden oluşur.

    Ürün içindekiler: Biotin, Keratin, Sodyum, Çinko, Kalsiyum, Magnezyum, Folik Asit, L-Sistein, A Vitamini, C Vitamini, B-6 Vitamini, B12 vitamini.

    B-12 Vitamini Kullanımı: Günde 2 defa sabah ve akşam bol su ile alınması tavsiye edilir. İlaç Değil, Bitkisel Takviye Ürünüdür.
Hairash hair vitamins adlı ürünü kullananlar oldumu benim saçlarımda açılmadan dolayı incelemeler var bu saçları kalınlaştırma yapabilir mi bu ürün?
 
0

Laeron

Yeni Üye
Üye
Katılım
18 Haziran 2021
Konular
0
Mesajlar
8
İçerisinde biotin yok saçlara faydası olsa bile kalınlaşma sağlayacağını sanmıyorum.
 

Users who are viewing this thread

Üst Alt