Hair max mavi saç serumu kullananlar yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Pharmacy
  • 272 Görüntülenme
  • 0 Yorum
P

Pharmacy

Üye
Mesajlar
34
Tepkime puanı
0
Hair max mavi saç çıkaran serumları araştırma yaparken bu konularda deneyim sahibi olduğunu söyleyen bir arkadaşla konuştum oda bir çok mavi serum kullanmış aralarında en iyisi Luis bien mavi serumun en iyisi olduğunu söyledi çevresindeki çoğu arkadaşı bunu kullanıyormuş ve yorumlarda çok iyi sonuçlar aldığını yazanlar varmış bende Trendyol Hepsiburada n11 gibi sitelerdeki yorumlara baktım kimi iyi kimisi hiçbir işe yaramadığı yazmış doğrusu kafam karıştı biraz bu losyonlar bizde niye etkili olmuyor diye düşünüyor insan.

Hair max mavi saç serumu kullananlar yorumları


Şöyle içeriğini araştırdım mavi iksir losyonumuz içerisinde procapil, e Vitamini ve bitkisel aktif doğal özler sayesinde dökülen saçların yeniden oluşmasını sağlar mevcut saçların kalitesini artırır gibi açıklamalar var. Losyonu kullanırken dermaroller ile kullanılması gerektiğini saç köklerini uyararak mavi iksir losyon saç diplerine daha fazla miktarda nüfuz etmesine katkıda bulunarak yeniden saç çıkmasını teşvik eder. Uygulandığı bölgede saç köklerinde ki kan dolaşımını hızlandırarak saç hücrelerinin yenilenmesini sağlar kökleri güçlendirir. Luis bilen mavi saç bakım serumu ince telli güçsüz saçlara sahip olan kişiler, saç dökülmesi problemi yaşayan kişiler için özel olarak hazırlanıp geliştirilmiştir. Düzenli kullanımlarda kısa sürede gözle görülür saç büyümeleri görülür.

Bu losyonn hakkında şikayet yorumlarını okudum pek kullanan yok doğrusu ama diğer mavi losyonlar için çok sayıda şikayetler var. Luis bilen içeriğine baktım öyle ahım şahım bir şeyde yok bi kaç bitkisel koymuşlar bu serumda kandırmaca dan ibaret mi yoksa işe yarıyor mu mavi iksir sitelerinde bir çok yorumlar var millet harıl harıl bunlardan kullanıp saç çıkartıyor diye yorum yapıyor biraz araştırma yaptığımda üç beş marka var hangisi gerçek ya da sahte bunlarla ilgili yorumunuz nedir kullananlar var mı acaba? görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

L
Cevaplar
4
Gösterim
422
Kami
Kami
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
173
burakal
burakal
B
A
Cevaplar
0
Gösterim
142
Ayselkoc
Ayselkoc
A
A
Cevaplar
0
Gösterim
181
Aslı
Aslı
A
tarcin
Cevaplar
1
Gösterim
216
Atalay
Atalay
A
C
Cevaplar
1
Gösterim
164
Atalay
Atalay
A

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
29
Çevrim içi ziyaretçiler
18
Toplam ziyaretçi
47
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt