Gynelle Kullananlar Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi senem35
  • 554 Görüntülenme
  • 2 Yorum
S

senem35

Üye
Merhabalar genel saç dökülmesi sorunum var saçlarım uzun olduğu için belli olmuyor saçlarımın orta kısmında genel bir seyreklik söz konusu doktora gittim hormonal olabilir dedi bir kaç vitamin yazdı ama pek işe yaramadı 1 ay önce bayan bir arkadaş Diane 35 önermişti bende kullanmaya başladım ve etkisini görmeye başladım tutam tutam dökülen saçlarım azalmaya başladı orta bölgelerim sıkılaşır diye kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum yalnız Diane35 yerine gynelle 21 draje kullansam aynı muadili ilaç içinde siproteron asetat etinilestradiol var etkisinde azalma olmaz değil mi bu ilaçtan dolayı biraz da kilo aldım. Doğum kontrol hapını bayanlarda kullananlar veya kullanıp ta memnun kalan var mı hiç kilo alımı dışında hiç yan etki görmedim.

eesra

eesra

Üye
Diane 35 ile gynelle içerik olarak aynı ilaçlar fakat bayanlarda tromboz kan pıhtılaşması riskini artıyor mutlaka doktor kontrolü gözetiminde kullanılması gerekir isterseniz şampuanınızın içine atarak kullanın çam terebentin yağı ve badem yağı ile saç bakımı yapabilirsiniz

N

Nur

Üye
Doktora sormadan kullanmayın ben kullanıyordum muayene olmaya gittiğimde doktora anlatmıştım çok kızmıştı bana tromboz oluşabilir felç riski varmış

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
314
kelboy
kelboy
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
371
murphy
murphy
M
P
Cevaplar
1
Gösterim
307
xavi07
xavi07
X
O
Cevaplar
3
Gösterim
514
ParTikül
ParTikül
P

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
6
Çevrim içi ziyaretçiler
7
Toplam ziyaretçi
13
Robots
21

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt