Gökhan Turanlıoğlu Saç Ekimi Fiyatları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 1K Görüntülenme
  • 2 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Gökhan turanlıoğlu saç ekimi fiyatları 2020 ve 2021 yıllarında fiyatları çok uygun geliyordu belkide hala öyle diye düşünüyorum çünkü son zamanlarda Gökhan Turanlıoğlu ile ilgili saç ekimi fiyatları araştırması bakmadım. 2021 yılında 4000 liraya kaç greft olursa fue tekniği ile saç ekimi gerçekleştiriyordu.

Gökhan Turanlıoğlu Saç Ekimi Tekniği​

Gökhan Turanlıoğlu saç ekimi tekniği olarak 2 işlem yaptığını biliyorum
  • Safir Fue tekniği
  • dhi yöntemi kalem yöntemi

Gökhan Turanlıoğlu Saç Ekimi Şikayet

Google aramalarına baktığımda genel itibari ile memnuniyet görüyorum, daha önce saç ekimi yaptırmış bir kişinin ön saç çizgisi şikayeti olduğunu gördüm , şuan ne durumda bilmiyorum tabi nasıl bir görüşmeleri oldu onuda bilmiyorum. Saç ekimi için karar verdiğinizde lütfen her zaman farklı seçeneklerinizin oldugunu görün bilin. Saç ekimi yorumları sonuçları gökhan turanlıoğlu saç ekimi estetik merkezi. Hair Clinic in Osmaniye - DHI, Sapphire Blade HT - FUE. Saç ekim işlemlerini hastalarına fue ve dhi olarak gerçekleştiren Gökhan Turanlıoğlu saç ekim işlemlerinde güzel sonuçlar almaktadır.

Gökhan Turanlıoğlu Saç Ekim Merkezi Nerede?​

Gökhan Turanlıoğlu Saç Ekim Merkezi Adresi Osmaniye' de bulunuyor. Şehit Kansu Küçükateş, Tevfik Pampal Cd. no:99/1, 80760 Kadirli/Osmaniye

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Gökhan Turanlıoğlu Saç Ekimi Sonuçları

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye

Gökhan Turanlıoğlu 4000 greft Saç Ekimi Sonuçları

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
3
Gösterim
95
seckin uzel
seckin uzel
S
S
Cevaplar
2
Gösterim
99
gelemem
gelemem
G
S
Cevaplar
0
Gösterim
38
simahi99
simahi99
S
T
Cevaplar
2
Gösterim
82
Hunter
Hunter
H

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
8
Toplam ziyaretçi
8
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt