Gilaburu suyu içen var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Edward
  • 296 Görüntülenme
  • 1 Yorum
E

Edward

Üye
Mesajlar
26
Tepkime puanı
0
Aktarda gördüm satıcı çok faydalı olduğunu söyledi merak edip bir şişe aldım, yeni şeyleri denemeyi severim, tadı kötü olmasa da domates suyuna benziyor bir çok şeyi tatmışımdır ama bunu tadamadım zira kapağı açar açmaz bir acaip bir koku yayıldı, böyle bir şey yok, sadece kokudan midem kalktı kusuyordum az kalsım. Azıcık bile içmekte zorlandım abartı yoktur. Bildiğin bozuk peynir gibi kokusu var halbuki rengi çok güzeldir, bu renkten bu kokunun çıkması gerçekten çok şaşırdım hatta koku o kadar ekşi ki acaba bozuk mu diye götürecektim o derece, sonra birkaç bilene sorunca normalinin böyle olduğunu anladım. Sabahları aç karna 2 bardak içiyorum alıştım şimdi sağlık için ara ara içerim. Aranızda kullananlar var mı yorum yapabilecek?
 
K

Kami

Üye
Mesajlar
19
Tepkime puanı
0
Bende böbrek taşı eritmek için içiyordum gerçekten faydası var hem çok su içmek hemde gilaburu suyu ile taş erisi hastaneden kurtuldum
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

U
Cevaplar
1
Gösterim
235
Racing
Racing
R
E
Cevaplar
1
Gösterim
414
revivo
revivo
revivo
E
Cevaplar
1
Gösterim
492
Düzgün
Düzgün
D
S
Cevaplar
1
Gösterim
200
roronoa
roronoa
R
E
Cevaplar
0
Gösterim
171
elsunn
elsunn
E
T
Cevaplar
1
Gösterim
204
My Precious
My Precious
M

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt