Forest Klinik Estetik ve Saç Ekimi Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi eokulum
  • 110 Görüntülenme
  • 0 Yorum
E

eokulum

Üye
Mesajlar
15
Tepkime puanı
0

Forest Klinik Estetik ve Saç Ekimi Yorumları​

Çeşitli nedenlerle (yanık, travma, çeşitli hastalıklar) kaşlarda tam kayıp, kısmi kayıp veya daha yoğun kaşlara sahip olma arzusu, kaş ekimine başvurma nedenleridir. Kaş ekimi sayesinde kaşlar, eski hacim ve kalınlığına yeniden kavuşur. Her gün daha çok kişi zamanlarını alan kaş makyajı, zamanla rengi değişen kalıcı dövmeler yerine kaş ekimini tercih etmektedir.

Ankara'da kaş ekimi & fiyatı​

Ankara'da kaş ekimi yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0535 457 84 99 numaralı telefondan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

Adres: Çukurambar, Kızılırmak Mahallesi, 1443. Cd. No: 49 D:E, 06510 Çankaya/Ankara

Telefon: 0535 457 84 97

Uzun araştırmalar sonucu bulduğum ve çooook memnun kaldığım saç ekim merkezi. Öncelikle Fatih Bey'e ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Forest'e gittiğinizde Profesyonel bir ekiple karşılaşacaksınız. Ben çok detaycı ve araştırmacı bir insanım başta da söylediğim gibi uzun araştırmalar sonucu buldum ve çok memnun kaldım.
Başta çok çekimserdim sonuçta sağlığınızı emanet edeceksiniz. Gidecek olan arkadaşlar klinik çok temiz ve çalışanlar çok titiz ve ilgili. Saç ekiminde gayet modern ve yenilikçi yöntemlerle yapıyorlar bu işi. Ankara da Kök hücre tedavili saç ekimi yapan bence tek yer araştırın bu konu çok önemli. Saç ekim aşamaları gayet konforluydu çünkü ekime başlamadan önce anestezi doktoru kontrolünde uyutuluyorsunuz başta sizi yoracak travmatik şeyleri hissetmiyorsunuz. Tabi en önemlisi plastik cerrahın olması ve operasyon sırasında titizlikle kontrol etti. Saç ekim sonrası bile her şeyi düşünmüşler alacağım ilaçlara kadar hazırlamışlar. Her şey için çok ama çok teşekkür ederim.

Harika çalışan, danışanına her konuda 24/7 bilgilendirme yapan sorularını cevaplayan, profesyonel ekibiyle çok başarılı bir yer. Saç ekimi ve küçük operasyonları merkezlerinde, diğer cerrahileri anlaştıkları hastanede alanında uzman plastik cerrahlar ve ekibi yapıyor. Benimle de özellikle ilgilenen her türlü soruma yanıt veren işlem öncesi ve sonrası iletişimi koparmayıp gelişmeleri takip eden Buğra beye de özellikle teşekkür etmek istiyorum. Herkese tavsiye ederim
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
62
medusax23
medusax23
M
M
Cevaplar
2
Gösterim
66
Hunter
Hunter
H
G
Cevaplar
2
Gösterim
38
Alonso47
Alonso47
A
S
Cevaplar
0
Gösterim
51
Saç Ekimi Firmaları
Saç Ekimi Firmaları
S

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
5
Çevrim içi ziyaretçiler
7
Toplam ziyaretçi
12
Robots
18

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt