Fixplant toppik kullananlar ürünlere zam gelmiş

Fixplant toppik kullananlar ürünlere zam gelmiş

Merhaba arkadaşlar uzun bir süredir saçlarıma toppik kapatıcı kullanıyorum fakat bir arkadaşım fixplant kapatıcı kullanıyor daha önceleri toppik kullanıyordu hiç memnun kalmadığını söylüyordu sürekli akıyor kafada kaşıntı yaptığını saçlarda kalıcı olmadığı toppik yerine fixplant kullanmaya başladı. Fixplatta böyle sorunlar olmuyormuş aksine daha doğal bir görünüm oluşturuyormuş bende baktım gayet güzel duruyor kullanmayı düşünüyorum almadan önce forumda fixplant kullananlar varmı ayrıca ürünlere sürekli zam geliyor en uygun hangisi alınmalı önerilerinizi almak istedim.
1 6
1
[ATTACH type="full"]1140[/ATTACH] [ATTACH type="full"]1141[/ATTACH] Örnek olması açısından 1 sene önce almış aldığım topaxx marka berber de çok az olarak serpme yaptırdım. Tekrar bir konu açmayı düşünüyorum
0

thunder

Yeni Üye
Üye
Konular
0
Merhaba arkadaşlar uzun bir süredir saçlarıma toppik kapatıcı kullanıyorum fakat bir arkadaşım fixplant kapatıcı kullanıyor daha önceleri toppik kullanıyordu hiç memnun kalmadığını söylüyordu sürekli akıyor kafada kaşıntı yaptığını saçlarda kalıcı olmadığı toppik yerine fixplant kullanmaya başladı. Fixplatta böyle sorunlar olmuyormuş aksine daha doğal bir görünüm oluşturuyormuş bende baktım gayet güzel duruyor kullanmayı düşünüyorum almadan önce forumda fixplant kullananlar varmı ayrıca ürünlere sürekli zam geliyor en uygun hangisi alınmalı önerilerinizi almak istedim.

0

haydi

Üye
Üye
Konular
0
P20329-142716.jpg
P20329-142928.jpg
Örnek olması açısından 1 sene önce almış aldığım topaxx marka berber de çok az olarak serpme yaptırdım. Tekrar bir konu açmayı düşünüyorum

Users who are viewing this thread

Üst Alt