Fixplant Kullanıcı Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Slayer
  • 309 Görüntülenme
  • 1 Yorum
S

Slayer

Üye
Merhaba değerli forum sakinleri. Birkaç yerde topik kullananan kişileri gördüm. Saçlarında çok fazla açıklık olmayan arkadaşlar için gerçekten etkili ve görsel olarakta kapatıyor bayaniyi bir yönteme benziyor. Forumda ki bu konuda ki tecrübeli arkadaşlara bu konuda sorularım ve danışacağım bir kaç sorum olacak.

Fixplant kullanımı belli oluyor mu?

Saça herhangi bir zararı var mı?

Saçta 24 saat boyunca kalıyor mu?

Marka olarak sizin öneriniz TOPPİK mi yoksa FixPlant mı kullanılmalı?

Ön çizgi için nasıl kullanıyorsunuz doğal bir görünüm sağlıyor mu?

Saçları elimizle oynayınca iz çıkıyor mu?

Cavaplar için şimdiden teşekkürler..

G

Güneş

Üye
Merhabalar yaklaşık 1 senedir fixplant saç tozu kullanıcısıyım edindiğim tecrübeleri sizlerle paylaşmak soruları yanıtlamak istedim

Rahatlıkla söyleyebilirim ki kullanımı belli olmuyor bu sorunu başka markalarda yaşamıştım marka vermicem burda fixplant bu konuda başarılı gerçekten

Ben uzun zamandır bu saç tozlarından kullanıyorum bana herhangi bir zararı olmadı açıkçası

24 saati bilememde gün içinde böyle bir sorun yaşamadım tabiki günün sonunda saçınızı şampuanla yıkamanız gerekmektedir aksi halde yastığınızda iz bırakabilir.

Toppik kullanmadım ama fiyatlarına yorumlarına baktığımda gereksiz pahalı bir ürün bulunması zor bulunsada piyasada çok fazla sahte ürün olduğu için mağdurları çok fazla diyebilirim fixplant fiyat performans ürünü diyebilirim. En önemli özelliğide diğer tozlar gibi dibe çökmemesi ve koku yapmamasıdır.

Ürünü kullandıktan sonra saçlarınızda oynamayı pek tavsiye etmem.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
1
Gösterim
199
26yaman
26yaman
2
S
Cevaplar
4
Gösterim
396
revivo
revivo
revivo
B
Cevaplar
0
Gösterim
386
Burakar
Burakar
B
ramooo19
Cevaplar
1
Gösterim
230
rooney43
rooney43
rooney43
J
Cevaplar
1
Gösterim
369
Levent
Levent
L

Users who are viewing this thread

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
71
Çevrim içi ziyaretçiler
61
Toplam ziyaretçi
132
Robots
11

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt