Fito krem ne işe yarar

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi Uzman
 • 2K Görüntülenme
 • 3 Yorum
U

Uzman

Moderatör
Mesajlar
107
Tepkime puanı
2
Fito krem ne işe yarar


Fito krem ne işe yarar, nasıl kullanılır, cilt tedavisi için kullanılan çok etkili ve en sık kullanılan kremlerden biridir. Derideki iyileştirici etkisini kısa sürede gösterek oldukça başarılı sonuçlar alınmasını sağlar. Kullanım alanları cilt lekesi, yara, çizik, derin kesikler, ameliyat yaraları, kaza sonucu oluşan cilt dokusu hasarları ve deride oluşan tahribatlar için kullanımı yaygın bir kremdir. Fito kremin etken maddesi buğday ekstresi (triticum vulgare), etilenglikol monifenil eter ile içinde ek olarak lavanta esansı vardır. Cilt üzerinde kısa sürede gösterdiği etkiler nedeniyle doktorlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Cilt bakım uzmanları bu kremi cildin kendini tamir etmesi için hücre yenileyici etki göstererek derini eski haline dönmesine yardımcı olur. Diğer kremler ayıran en önemli özelliği derin kesik izleri ile cilt de oluşan hasarın iyileştirilmesi için kullanılan kremlerden olan fito krem mutlaka uzman bir doktor tarafında muayene edilerek reçete edilmesi ve kullanılması gerekir. Cilt dokusu üzerinde yüksek düzeyde etki göstererek kısa sürede yüzeysel problemleri yok etmede faydası vardır, aynı zamanda hücre yenileyici özelliği ile kısa sürede etki gösterir. Fito kremi sadece eczanelerde 40 gramlık tüplerde satılıyor.

Fito krem günlük hayatınızda karşılaştığınız olumsuz durumun ardından bu kremin adını duyabilirsiniz. Vücudun herhangi bir bölgesinde kaza sonucu oluşan her türlü hasar ve yaranın iyileştirilmesi tercih edilen ilk kremlerden birisidir. Etkisini kısa sürede gösteren fito kremin ne gibi durumlarda kullanılacağını sizlere açıklayalım.

Fito kremi genel olarak sivilce izlerini azaltmak ya da yok etmek için kullanabilirsiniz. Uygulayacağınız alanı nemli bir temiz pamukla silin ve ince bir tabaka halinde günde 1 defa cildinize uygulayın. En az cildinizi 1 saat yıkamayın. Deride oluşan su çiçeği rahatsızlıklarından sonra oluşan kızarık lekelerin giderilmesinde düzenli olarak kullanıldığında cildin renk tonunu eşitler. Vücudun herhangi bir bölgesinde oluşan kaza sonucu derin kesik izleri sonrasında iyileşme sürecine girmesinden sonra, yara izlerinde, deri hasarlarında doktor reçetesi ile kullanılır, kısa sürede cildin yenilenmesini sağlamada yardımcı olur. Diğer kullanım alanları dudak kurumasında, dudak çatlaması oluştuğunda az bir miktar fito kremi dudağa sürerek dudak kurumasını ve çatlamasını rahatlıkla yok edebilirsiniz.. Uygulamadan çok az miktar sürülmeli ve asla yutulmamalıdır. Yüzde veya vücudun herhangi bir bölgesinde çıkan sivilcelerin bıraktığı izleri yok etmede çok etkilidir. Ciltte oluşan yara ve yanık tedavisinde doktor talimatı ile kullanılabilir. Cildin kendini onarması için düzenli olarak ilgili bölgeye ince bir tabaka halinde uygulanmalı ve hafifçe masaj yapılmalıdır. Cilde uygulanan lazer tedavisi ve epilasyon sonrası oluşan tahrişi tahribatı en aza indirmek için fito krem kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Fito Krem Nerelerde Kullanılır ve Ne Kadar Süre Kullanılır?​

Fito kremi doktorunuzun reçete ettiği şekilde kullanmalısınız. Belirtilerinizde iyileşme görülse bile tedavi süresi boyunca kullanın. Gereğinde fazla miktarda kullanmayın cildinize zarar verebilir. Kremi uygulamadan önce ilgili bölgenin temiz olmasına dikkat edin. Diğer ürünler ile birlikte kullanmayın. Fito kremin 14 yaşın altındaki çocuklarda kullanmayın.
 • Kremi kullanmadan önce cildinizi temizleme sabunuyla yıkayıp kurulayın.
 • Kremi sürmeden önce ellerinizi temi olduğundan emin olun.
 • Kremi dudaklara ve gözlere uygulamaktan kaçının. Yanlışlıkla göz ile temasından kaçınmak için sürdükten sonra ellerinizi yıkayın.
 • Uygulamak istediğiniz bölgeye sabah ve akşam 2 defa uygulanır. Nohut miktarında kremi ince bir tabaka halinde sürün.
 • Siyah noktaları temizlemek için direk değil dolaylı olarak azaltma sağlamaktadır.
 • Yüzünüzü 4 saat süre ile yıkamayın.
 • Genel kullanım süresi 8 hafta boyuncu düzenli olarak uygulayın.
 • Hamile ve emziren bayanlar ilaç hakkında yeterli bilgiler olmadığı için kremi kullanmamalıdır.
Fito krem 2021 yılı fiyatı ise 19.33 TL 'dir. Bu içerik bilgi amaçlı yazılmış olup, sitemiz ve kaynak sitemizde yer alan bu krem ile ilgili kullanım önerileri ve diğer tüm detaylar doktor tavsiyesinde olmalıdır.
 
H

Hairos

Üye
Mesajlar
16
Tepkime puanı
0
Hocam merhaba bende varis yarası var ayak bilegimde fitoyu sürebilirmiyiz varis yarasına.
 
A

Alperen

Üye
Mesajlar
246
Tepkime puanı
3
Fito krem saç ekim merkezlerinin vazgeçilmez 1 numaralı ürünüdür. Saç ekimi sonrası fito krem yaralar için çözüm olan birebir yara kapatıcı hızlı iyileştirici bir ürün :)
 
life

life

Üye
Mesajlar
30
Tepkime puanı
2
Sadece saç ekimi değil yaralar içinde süper bir krem
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

V
Cevaplar
0
Gösterim
128
Victus
Victus
V
V
Cevaplar
0
Gösterim
73
Victus
Victus
V
E
Cevaplar
1
Gösterim
124
Witch
Witch
W
R
Cevaplar
1
Gösterim
178
Realty
Realty
R
Esrose
Cevaplar
0
Gösterim
320
Esrose
Esrose
Esrose
U
Cevaplar
1
Gösterim
459
Shady
Shady
Shady

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
31
Çevrim içi ziyaretçiler
16
Toplam ziyaretçi
47
Robots
22

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt