Fito Krem Kullananlar var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi errem
  • 2K Görüntülenme
  • 4 Yorum
E

errem

Üye
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Arkadaşlar merhaba aranızda cilt lekeleri ile ekim sonrası yaralar için fito krem kullananlar önerenler var mı, hücre yenileyici özelliği ile onarım yaparak dokunun kendini tamir etmesini sağlıyormuş. Bu krem özellikle sivilce ve yara tedavileri için sıklıkla kullanılan bir ürün. Forumda araştırdığıma göre saç ekimi sonrası fito krem gibi veya daha farklı aynı içeriğe sahip kremler kullanılıyor. Fito kremi saç ekimi sonrası kalan yaraları tedavi etmek için kullananlar var mı? Ekilen saç köklerine zarar verebilir mi, ekimden sonra ne zaman bu kremi kullanmak gerek. Bu konuda ekim sonrası kalan yaralar konusunda ne kadar etki aldıklarını duymak isterdim. Fito krem kendi deneyimim oldu bunu paylaşmak istedim hatta bununla ilgili konu açtım yaranız kesik iziniz olduğunda kısa sürede iyileşmesini sağlamak için bu kremi kullanabilirsiniz. Özellikle doktorunuza da danışmayı ihmal etmeyin. Saç ekimi sonrası antibiyotikli kremler yada değişik krem kullanan arkadaşlar nasıl bir yol izlediler yardımcı olabilir mi?
 
rooney43

rooney43

Üye
Mesajlar
195
Tepkime puanı
6
fito krem yaraların iyileşmesinde kullanılır evet özellikle saç ekimi sonrası donör bölgede gayet iyi sonuç veriyor
 
A

Alahan

Üye
Mesajlar
63
Tepkime puanı
1
Ekim bölgesinde iltihap oluştuysa ilk önce ekim yaptırdığınız yere gidip görüşmeniz daha iyi olacaktır. Genelde antibiyotik etkili fucudin krem kullanılıyor doktorunuz size önermesi gerekirdi talimat vermediler mi size?
 
T

temas

Üye
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Bende donör bölgede şişlik ve ağrı için kullanmıştım kısa sürede iyileşme sağladı
 
A

Ahmethk

Üye
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Doktora sordum bu kremi saç ekimi yapılan bölgelere uygulanır mı diye iltihap oluşmuşsa fucidin krem kullanılır fito krem sürmeyin söyledi
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
10

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt