Finasterid zararları kalıcı yan etkileri

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi couza
  • 305 Görüntülenme
  • 2 Yorum
C

couza

Üye
Mesajlar
15
Tepkime puanı
0
Finasterid ilacının cinselliğe baya zararları var mış, internette finasterid kullananların yorumlarını okudum bazıları kalıcı yan etki yaptığını yazmışlar, şimdi aklım karıştı evli olanlar için ciddi sıkıntı bu durum proscar kullanmak için doktora sorup onay aldınız mı, doktor kontrolünde mi kullanıyorsunuz, yan etkileri oldu mu, ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Kullandığınız süre boyunca neler yaşadınız yardımcı olabilir misiniz?
 
C

Chemist

Üye
Mesajlar
80
Tepkime puanı
1
Doktora sormadan kullandım yaklaşık 2 yıldan fazla kullanırım ilk aylarda bazı yan etkiler göstermişti sonradan çoğu geçti vücut alıştı. Saç çıkartmada çok başarılı sayılmaz dökğlmeyide 1 yıl kullanırsan önlüyor. Çok fazla beklentiye girmeni önermem kombine tedaviler ile başarılı sonuçlar alabilirsin.
 
R

Ryzen

Üye
Mesajlar
10
Tepkime puanı
1
Bende 1 yıldır kullanıyorum ilk aylar yan etki yaptı ama sonradan vücut tolere ediyor yani korkulacak bir durum yok yani.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
1
Gösterim
120
Analist
Analist
A
U
Cevaplar
4
Gösterim
313
Kinaght
Kinaght
K
F
Cevaplar
3
Gösterim
260
Oshar
Oshar
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
174
coolwind
coolwind
C
L
Cevaplar
3
Gösterim
211
ShaneFalco
ShaneFalco
S

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt