Finasterid yan etkileri geçmiyor

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi onurkan
  • 249 Görüntülenme
  • 3 Yorum
O

onurkan

Üye
Arkadaşlar merhaba yaşım 25 saç dökülmesi sorunum olduğu için 1.5 yıl aralıksız proscar 1/5 olacak şekilde kullandım. İlk 2 ay herhangi bir yan etkisini görmedim. Sonraki aylarda cinsel isteksizlik ve ereksiyon olmada güçlük yaşamaya başladım. İlacın yan etkileri nasılsa geçer diye uzunca bir süre kullandım. Bazı arkadaşlar yan etkilerini vücut alışınca geçer diye yazınca bende kullanmaya devam ettim. Kullanalı 1.5 yıl oldu ve şuan cinsel sorunlarım halen devam ediyor. Üroloji bölümünden randevu aldım. Kan tahlili yaptırmaya gidecem. Sorum şuki yan etkileri geçmiyor ilacı uzun süre kullanınca kalıcı yan etkiler bırakır mı? Bıraktıktan sonra ne kadar sürede yan etkileri tamamen kaybolur. Kullanmış arkadaşlar nasıl baş etti bu sorunla.

B

byburkay

Üye
Kan testi yaptırdınız mı şuan ki durumunuz nasıl?

Mete

Mete

Üye
Finasterid kalıcı yan etkisi var mı?

P

Panelist

Üye
Kalıcı yan etki yapmaz prospektüsünde yazıyor bazı kişilerde libido ve cinsellik eskisi gibi olmayabiliyor bunu kendiniz düzeltebilirsiniz. Mesela ağırlık çalışın testesteron artırıcı içecekler çoban çökerten, çakşır otu suyu için faydasını görürsünüz.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
1
Gösterim
120
Analist
Analist
A
U
Cevaplar
4
Gösterim
313
Kinaght
Kinaght
K
F
Cevaplar
3
Gösterim
260
Oshar
Oshar
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
174
coolwind
coolwind
C
L
Cevaplar
3
Gösterim
211
ShaneFalco
ShaneFalco
S

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
63
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt