Finasterid uzun süre kullananlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Alcapone
  • 498 Görüntülenme
  • 5 Yorum
A

Alcapone

Üye
Finasterid kullananalı tam 1 yıl oldu ilk 6 ay etkisi olup olmadığı hakkında bir izlenim oluşmadı 6. aydan sonra saçlarımda sertleşmeler kalınlaşma ve sıklaşma oluştuğunu anladım benim istediğim ön taraflarımda sıkılaşma ve saç çıkarmasını bekliyordum istediğim gibi olmadı kullanmaya devam etcem ek olarak 3 güne 1 ketoral şampuan 5 mg biotin ve günde 2 defa hair forte sprey kullanıyorum. Bu şekil tedaviden memnunum ama önleri toplamam gerek eğer 6 ay sonra ön taraflarda istediğim gibi sonuç olmazsa dutasteride geçmeyi düşünüyorum. Finastan ilk aylarda yan etki gördüm cinsel istekte azalma unutkanlık kafa bulanıklığı ara ara yaşıyorum. Sizlerin tavsiyelerini bekliyorum finasteridi uzun süre kullananlar var mı nasıl bir yol izlemem gerekiyor.

GÖKDEMİR

GÖKDEMİR

Moderatör
Ön frontal bölgelerde dökülmüş saçlar var ise uyandırman gerek bunu minoxil veya kafein losyon ile yapabilirsin ama her saç çıkmayabilir

• Konu Sahibi Konu Sahibi
A

Alcapone

Üye
Minoxidil kullandım ön saçları çok döktü seyrelme yaptı kullanmayı bıraktım kafein losyon minoxil kadar etkilimidir

S

Sacsiz

Üye
Bende kullanıyorum ilk biraz tüylenmeler yaptığını fark ettim. İlk 4 ay yan etki yoktu ama şimdi olmaya başladı libido azalışı var.

Filozof

Filozof

Üye
Pek faydası yok proscar sadece olanı koruyor dökülenler için fazla umut bağlamayın

M

Mems

Üye
Dr. Koray Erdoğan ve Dr. Zafer Ulusan çok fazla uzun süredir kullananlar

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

U
Cevaplar
1
Gösterim
227
Racing
Racing
R
E
Cevaplar
1
Gösterim
409
revivo
revivo
revivo
E
Cevaplar
1
Gösterim
487
Düzgün
Düzgün
D
S
Cevaplar
1
Gösterim
197
roronoa
roronoa
R
E
Cevaplar
0
Gösterim
166
elsunn
elsunn
E
T
Cevaplar
1
Gösterim
199
My Precious
My Precious
M

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
14

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt