Finasterid mi Dutasterid mi kullanmak gerekli?

Finasterid mi Dutasterid mi kullanmak gerekli?

Son 1 yıldır finasterid kullanıyorum ilk 6 ay baya saçlarımı döktü bırakmaya karar vermiştim ama bu kadar süre kullanıp ara vermek doğru olmaz diye devam ettim. İlk 3 ay çok yan etkisini gördüm şuan için bu yan etkiler kayboldu ama libido eskisi gibi değil. Aslında saç ekimi yaptırmaya karar vermiştim. Bu süreçte alternatif yollar araştırıyorum yaşımda ilerlemesiyle etkili bir yöntem seçmeye karar verdim ve forumları araştırdığım kadarıyla genelde finasterid kullanmanın yetersiz geldiğini gördüm ve bir çok arkadaşın dutasterid kullanmaya başlayacam yorumlarına denk geldim. Finasterid çok etkili olmasada vertex bölgemi kapattı ama önlerde etkisi zayıf kalıyor incelmiş saçlarım halen düzelmedi. Dutasteride yakın zamanda geçmeyi düşünüyorum aklımda bazı sorularım var . Avodart kullananlar ne gibi yan etkiler gördü, kullandıktan sonra saçları çıktımı, finasteridden geçmeyi önerirmisiniz. Yradımcı olursanız şimdiden teşekkürler..
3 6
1
Arkadaşlar 4 aydır finasterid kullandım gram faydasını görmedim saçlarım bildiğiniz avuç avuç dökülüyor ve çok agresif bir dökülmem var ciddi manada seyreklikler oluştu bu yaşta psikolojimi çok etkiliyor 5 gün önce avodart kullanmaya başladım amcam ve dayılarım hepsi kel bendede genetik dökülme var babamın çok az saçı var
0

excalibu

Yeni Üye
Üye
Konular
0
Son 1 yıldır finasterid kullanıyorum ilk 6 ay baya saçlarımı döktü bırakmaya karar vermiştim ama bu kadar süre kullanıp ara vermek doğru olmaz diye devam ettim. İlk 3 ay çok yan etkisini gördüm şuan için bu yan etkiler kayboldu ama libido eskisi gibi değil. Aslında saç ekimi yaptırmaya karar vermiştim. Bu süreçte alternatif yollar araştırıyorum yaşımda ilerlemesiyle etkili bir yöntem seçmeye karar verdim ve forumları araştırdığım kadarıyla genelde finasterid kullanmanın yetersiz geldiğini gördüm ve bir çok arkadaşın dutasterid kullanmaya başlayacam yorumlarına denk geldim. Finasterid çok etkili olmasada vertex bölgemi kapattı ama önlerde etkisi zayıf kalıyor incelmiş saçlarım halen düzelmedi. Dutasteride yakın zamanda geçmeyi düşünüyorum aklımda bazı sorularım var
.
Avodart kullananlar ne gibi yan etkiler gördü, kullandıktan sonra saçları çıktımı, finasteridden geçmeyi önerirmisiniz. Yradımcı olursanız şimdiden teşekkürler..

0

Polat

Yeni Üye
Üye
Konular
0
Dostum finasteride devam et bence önleri minoxidil ile sıkılaştırırsın tedavini yarıda bırakma dutasterid şimdilik kullanma daha çok yan etki görürsün bıraksan bile ilerde düzelmeyebilir

0

lastmorn

Üye
Üye
Konular
0
Topikal estradiol tedavileri deneyebilirsin yan etkisi çok hafif etkisi yüksek

0

bugraa

Yeni Üye
Üye
Konular
0
Arkadaşlar 4 aydır finasterid kullandım gram faydasını görmedim saçlarım bildiğiniz avuç avuç dökülüyor ve çok agresif bir dökülmem var ciddi manada seyreklikler oluştu bu yaşta psikolojimi çok etkiliyor 5 gün önce avodart kullanmaya başladım amcam ve dayılarım hepsi kel bendede genetik dökülme var babamın çok az saçı var

Users who are viewing this thread

Üst Alt