Avodart Kullanım Şekli

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi fatih35
  • 436 Görüntülenme
  • 7 Yorum
F

fatih35

Üye
Selamlar genel seyrelmeler için avodart 0.5 mg kullanmaya başlayacak ilacı nasıl almam gerekli kimisi her gün kimileri 3 güne 1 kullanılır diyor kullanma dozu olarak haftada kaç tane alıyım ve ek olarak hangi biotin vitaminiyle şampuan koruyucuları almam gerekli, değerli yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

K

kelboy

Üye
Merhaba, ben 3 günde bir alıyorum şu anlık iyi gidiyor dozunu sizin ayarlamanız gerekiyor çok şiddetli dökülmeniz varsa her gün yoksa 3 günde bir ile başlayıp gösterdiği etkiye göre azaltıp arttırabilirsiniz.

B

Baydeli

Üye
dutasterid kullanaksan arkadaşın da dediği gibi 3 gunde bir almak mantıklı. Konazol şampuan ve ignelemeyi haftada 1-2 mutlaka ekle tedavine

lusyus

lusyus

Üye
Durumu
🎧 Müzik dinliyor
En mantıklı kullanım 3 güne 2 kullanmak, konazol şampuan 3 güne 1 ve her gün medohbiotin 5mg

• Konu Sahibi Konu Sahibi
F

fatih35

Üye
Üç güne bir kullanmaya başladım dediğiniz ürünleri aldım inşallah faydası olur.

Z

Zesty

Üye
Avodartı 2 aydan fazladır günde 1 tane kullanıyorum bende mi sorun var anlamadım tepe bölgemde dökülme daha da şiddetlendi her el attığımda avodarttan öncekinin 3-4 katı saç geliyor.

S

Sacsiz

Üye
Bende 3 güne 1 alıyorum saçlara faydası oldu ancak yan etkileriyle nasıl başa çıkıyorsunuz yardımcı olursanız

L

Leonardo

Üye
Finasterid saçlara hiç etkisi yok bende avodart kullanmaya başlayacam 3 güne 1 olarak kafama takılan karaciğere zarar verir mi sizce sonuçta 1 yıl kullancam

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
1
Gösterim
123
Analist
Analist
A
U
Cevaplar
4
Gösterim
339
Kinaght
Kinaght
K
F
Cevaplar
3
Gösterim
268
Oshar
Oshar
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
180
coolwind
coolwind
C
L
Cevaplar
3
Gösterim
212
ShaneFalco
ShaneFalco
S

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
5
Toplam ziyaretçi
5
Robots
18

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt