Finasterid İşe Yaramıyor

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Cardozo
  • 409 Görüntülenme
  • 3 Yorum
C

Cardozo

Üye
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
Selamun aleyküm değerli forum üyeleri yaşım 26 uzun bir süredir saçlarım dökülüyor genel bir incelme ve alnımın yanlarındaki saçlarda gerilemeler mevcut 8 aydır günde 1 mg finasterid kullanıyorum. İlacı kullanmadan önce hergün saçlarıma masaj yapıyorum kan dolaşımını hızlandırıyor. Masaj yaparken 25-30 tel saçlarım dökülüyordu, finasterid kullanmaya başladım tekrar masaj yaptığımda dökülen saç teli yine 25-30 tel civarında. Finasterid kullanmaya başladıktan sonra bu süreçte saçlarda sadece biraz koyulaşma ve sertleşme yaptı. İlaçtan sonrada saçımda ki dökülmeler de azalma olmadı. Her gün masaj yaparken dökülmeler halen aynı seviyede. Finasterid bende işe yaramadı forumdaki diğer üyelerin dökülmesin 4 - 5 ayda azaldığını gözlemledim. Şuan 8. aydayım en azından dökülme de azalma olması gerekirdi. Dutasteride başlamayı düşünüyorum çünkü saçların gidişatı iyi değil gibi görünüyor eğer buda etki etmezse oral androcura kadar yolu var bunun sizce ne yapmalıyım finasteridi bir süre daha kullanayım mı yoksa dutasteride geçmeli miyim. Sizin önerileriniz benim için önemli şimdiden teşekkür ederim herkese.
 
Filozof

Filozof

Üye
Mesajlar
28
Tepkime puanı
0
Bırakma devam et saç için daha çok erken 8. aydan sonra etki görmeye başlarsın.
 
S

Sacsiz

Üye
Mesajlar
40
Tepkime puanı
1
Finasterid etkileri kişiden kişiye göre değişir bu sizdeki genetik faktörlere göre değişir tam etkisi 1 yılda ortaya çıkıyor bu süre zarfında etkisi olmazsa dutasteride geçebilirsiniz.
 
GÖKDEMİR

GÖKDEMİR

Moderatör
Mesajlar
224
Tepkime puanı
31
Hızlı etki etmesi için saç köklerini uyandırmak gerek minoxla bu işi çözersin günde sabah akşam 1 ml saçlara uygulama ile finasterid etkisini artırabilirsin
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
1
Gösterim
121
Analist
Analist
A
U
Cevaplar
4
Gösterim
322
Kinaght
Kinaght
K
F
Cevaplar
3
Gösterim
262
Oshar
Oshar
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
177
coolwind
coolwind
C
L
Cevaplar
3
Gösterim
211
ShaneFalco
ShaneFalco
S

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
27
Çevrim içi ziyaretçiler
14
Toplam ziyaretçi
41
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt