Femijel kullananlar var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Uzman
  • 1K Görüntülenme
  • 2 Yorum
H

Holosko

Üye
Mesajlar
32
Tepkime puanı
1
Bu kremi hiçbir eczanede bulamadım
 
U

Uzman

Moderatör
Mesajlar
107
Tepkime puanı
2
Femijel içerisinde testosteron ve Dht hormonu azaltan çok güçlü östrojen hormonu vardır. Saç köklerine bağlanan DHT hormonuna karşı östrojenin ne kadar etkisi olduğu yapılan araştırmalarda görülmüştür. Normal şartlarda kadın cinsiyet hormonu olan östrojen yoğun saç büyümesini desteklediği pek çok çalışmada gösterilmiştir. Birçok kadın hamilelik sırasında östrojen hormonunun artış etkisini farketmiştir. Az miktarlarda kadınlarda da bulunan erkeklik hormonları (androjen) saç büyümesine etki etmez. Östrojen saç köklerinde oluşan prostaglandin çeşitlerini azaltarak döngü oluşmasını önler iyi bir saç büyüme sağlayıcısıdır. Saç köklerine bağlanan estradiol hormonu dökülme sürecini tersine çevirerek dökülmüş saçları çıkartıcı, incelmiş saçları ise daha gür olarak büyütme etkisine sahiptir. Östrojen hormonu progesteron hormonundan bile daha fazla saç çıkmasına etkisi olur. Femi jel 80 gr içinde etken madde olarak Estradiol 17 - β östrojen ihtiva eder. Bir doz ölçü yaklaşık 1.5 mg estradiol içerir. Kafa bölgesinde saç çıkması en zor olan bölgeler ile tüm kafa bölgesinde dökülmüş alanlara ince bir tabaka halinde uygulanabilir. Finasterid ile birlikte kullanımı daha güçlü sinerjik etki yaparak saç dökülmelerini engelleyebilir ve yeni saç oluşumlarına çok etkili bir destek sağlar.

Arkadaşlar saç çıkması en zor bölge olan şakak ve ön bölgelere oral finasterid ve femil jel ile birlikte kullansak daha etkili bir sonuç alabilirmiyiz.
 
L

lastmorn

Üye
Mesajlar
207
Tepkime puanı
24
ben alıp kullanmayı düşünüyorum özellikle şakak bölgesine uygulayacam östrojen etkisi saç çıkarmada çok yüksektir
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
1
Gösterim
119
Analist
Analist
A
U
Cevaplar
4
Gösterim
313
Kinaght
Kinaght
K
F
Cevaplar
3
Gösterim
260
Oshar
Oshar
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
173
coolwind
coolwind
C
L
Cevaplar
3
Gösterim
210
ShaneFalco
ShaneFalco
S

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
12

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt