Farmasi vitiligo kremi kullananlar var mı?

U

Uzman

Moderatör
Mesajlar
107
Tepkime puanı
2
Farmasi vitiligo kremi kullananlar yorumları, bu krem, vitiligo hastalığına sahip kişilerin cilt renklerindeki değişiklikleri azaltmaya yardımcı olan bir cilt kremidir. Vitiligo, ciltte pigment üreten hücrelerin hasar gördüğü bir hastalıktır ve bu nedenle ciltte beyaz lekeler oluşur.

Farmasi vitiligo kremi kullananlar var mı.jpg


Farmasi Vitiligo kremi, cildin pigmentasyonunu arttırmak için doğal bileşenler içerir. Bu bileşenler arasında farklı bitki özleri, vitaminler ve mineraller bulunur. Krem, cildin melanin üretimini arttırarak, ciltteki beyaz lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Farmasi Vitiligo kremi kullanmadan önce, doktorunuza danışmanız önemlidir. Ayrıca, kremi kullanırken cildinize ve cilt renginize uygun bir şekilde kullanmanız gerekmektedir.

Farmasi vitiligo kremi nasıl kullanılır?​

Farmasi vitiligo kremi, vitiligo hastalığının neden olduğu beyaz lekelerin tedavisinde kullanılan bir kremdir. Kremi kullanmadan önce, cildinizin temiz ve kuru olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca, kremi uygulayacağınız bölgedeki cildin de temiz ve kuru olduğundan emin olmalısınız.

Kremi kullanmadan önce, doktorunuza danışmanız önerilir. Doktorunuz size uygun kullanım talimatlarını verecektir. Genel olarak, kremi günde iki kez, sabah ve akşam olmak üzere, etkilenen bölgeye ince bir tabaka halinde sürmeniz gerekmektedir. Kremi hafifçe masaj yaparak cildinize yedirin ve emilmesini bekleyin.

Kremi kullanmadan önce, cildinizde herhangi bir alerjik reaksiyon belirtisi gösteren bir kırmızılık, kaşıntı veya döküntü gibi bir şey varsa kullanmayın ve derhal doktorunuza başvurun. Ayrıca, kremi uyguladıktan sonra güneşe maruz kalmamaya özen gösterin ve UV ışınlarından koruyucu giysiler giyin veya güneş koruyucu ürünler kullanın.
 
Shady

Shady

Üye
Mesajlar
34
Tepkime puanı
0
Bu iki kremi birliktemi kullancam yoksa ayrı ayrı mı sürcez nasıl kullanılacak? Kremleri kullanıp vitiligosu geçen var mı?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

V
Cevaplar
0
Gösterim
139
Victus
Victus
V
V
Cevaplar
0
Gösterim
75
Victus
Victus
V
E
Cevaplar
1
Gösterim
132
Witch
Witch
W
R
Cevaplar
1
Gösterim
187
Realty
Realty
R
Esrose
Cevaplar
0
Gösterim
324
Esrose
Esrose
Esrose
Shady
Cevaplar
1
Gösterim
152
lastmorn
lastmorn
L

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt