Ezga kükürtlü sabun kullananlar yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Hüseyin
  • 156 Görüntülenme
  • 1 Yorum
H

Hüseyin

Üye
Mesajlar
7
Tepkime puanı
0
Arkadaşlar bir buçuk senedir yüzümde çıkan sivilcelerle uğraşıyorum özellikle çene bölgemde yoğun bir şekilde sivilce oluşur 4 ayrı doktora gittim kutu kutu antibiyotik içtim kremler sürdüm inanır mısınız zerre faydası olmadı ve canım şu an çok kötü bir şekilde izlerle dolu.

Sivilceleri gidermek için hiç kükürtlü sabun kullanmamıştım bir denemek istiyorum ezga kükürtlü sabun varmış iyi gelir diye bir kullanmayı düşünüyorum birkaç yorum okudum iyi diyorlar kükürtlü sabun sivilceleri kurutup yok ediyormuş ama çıkanları engellemiyormuş bu sabunla aranızda kullanıp memnun olanlar var mı önerir misiniz?

Ezga kükürtlü sabun kullananlar yorumları.jpeg
 
E

erogluemre

Üye
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Alovera çiçeği var aktarda bulabilirsin, sivilceye de çok faydası var, küçük bir şey kesiyorsun çiçekten içinde jel gibi bir sıvı var onu sivilcelerine sürebilirsin, Bizim komşumuzun oğlunda da çok sivilce vardı denemek için almıştı çok iyi geldiğini söyledi.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

life
Cevaplar
0
Gösterim
63
life
life
life
Y
Cevaplar
1
Gösterim
65
revivo
revivo
revivo
V
Cevaplar
0
Gösterim
181
Victus
Victus
V
V
Cevaplar
0
Gösterim
135
Victus
Victus
V
E
Cevaplar
1
Gösterim
182
Witch
Witch
W

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
13

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt