Ezga kükürtlü sabun kullananlar yorumları

  • Konu Sahibi Hüseyin
  • 60 Görüntülenme
  • 1 Yorum
H

Hüseyin

Üye
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Arkadaşlar bir buçuk senedir yüzümde çıkan sivilcelerle uğraşıyorum özellikle çene bölgemde yoğun bir şekilde sivilce oluşur 4 ayrı doktora gittim kutu kutu antibiyotik içtim kremler sürdüm inanır mısınız zerre faydası olmadı ve canım şu an çok kötü bir şekilde izlerle dolu.

Sivilceleri gidermek için hiç kükürtlü sabun kullanmamıştım bir denemek istiyorum ezga kükürtlü sabun varmış iyi gelir diye bir kullanmayı düşünüyorum birkaç yorum okudum iyi diyorlar kükürtlü sabun sivilceleri kurutup yok ediyormuş ama çıkanları engellemiyormuş bu sabunla aranızda kullanıp memnun olanlar var mı önerir misiniz?

Ezga kükürtlü sabun kullananlar yorumları.jpeg
 
0

06tokSiN

Üye
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Alovera çiçeği var aktarda bulabilirsin, sivilceye de çok faydası var, küçük bir şey kesiyorsun çiçekten içinde jel gibi bir sıvı var onu sivilcelerine sürebilirsin, Bizim komşumuzun oğlunda da çok sivilce vardı denemek için almıştı çok iyi geldiğini söyledi.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
2
Gösterim
46
M
A
Cevaplar
0
Gösterim
92
Aydem
A
A
Cevaplar
3
Gösterim
249
kelkalmamaliyim
K
P
Cevaplar
0
Gösterim
107
Punisher
P
P
  • Anket
Cevaplar
4
Gösterim
168
roronoa
R

Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
31
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
52
Robots
25

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt