Evocapil Plus Tablet Kullananlar Var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Semih
  • 3K Görüntülenme
  • 4 Yorum
Semih

Semih

Üye
Mesajlar
68
Tepkime puanı
6
Evocapil Plus Tablet Kullananlar Var mı


Evocapil plus 60 tablet özellikle saç ekimi sonrası kullanılması önerilen içerisinde yüksek miktarda antioksidan maddeler keratin, vitaminler ve mineraller ile güçlendirilmiş bir tablettir. Ekilen saçların daha hızlı adapte olması, saç derisini kan dolaşımı hızlandırarak zararlı serbest radikal denilen maddelere karşı saç köklerini korur saç derisinin nemini sağlayarak çok yönlülüğü artırır. Saç tellerin kalın uzamalarına yardımcı olur, köklerin gelişmesini destekler. Mevcut saç tellerini daha kalın telli dolgun görünmelerine yardımcı olur. Evocapil içerisinde çok çeşitli güçlü maddeler bulunur, Bunlar tamamen saçın ihtiyaç duyduğu besinleri ihtiva eder saçın temel yapı taşı olan keratin vardır. Ürün içerisinde bulunan maddeler şunlardır. Biotin (H Vitamini) 5000 µg, selenyum 27.5 µg, L-sistin, B12 Vitamini, İnositol, Kolin Sitrat:, Niasin (B3 Vitamini), Folik Asit (B9 Vitamini), Pantotenik Asit (B5 Vitamini), çinko, bakır, manganez'dir. Bu maddelerin saça olan faydaları ise şu şekilde olur.

Biotin (H Vitamini) 5000 µg: Saç ekimi sonrası saç korteksinin elastikiyetini artırarak hızlı saç uzamasını sağlar.
Selenyum 27.5 µg: Saç ve tırnak sağlığı açısından oldukça aktif bir mineraldir.
L-sistin: Saçımız temel yapı taşı keratinden oluşur, aşınmaya duyarlı bu doku amino asitlerden oluşur. L-sistin saç büyümesini hızlandırır ve saç folikülüne antioksidan etki sağlar.
B12 Vitamini: Saç ekimi sonrası saç derisine oksijen taşınmasına yardımcı olur. Saç büyümesi için önemli bir vitamin grubudur.
İnositol: Saç ekimi sonrası büyüme faktörleri için önemli bir B grubu vitaminidir. Saç yapısı için L-sistin üretimini arttırır.
Kolin Sitrat: B grubu bir vitamindir. Saç ekimi sonrası saç derisinde kolesterol birikiminin azalmasına yardımcı olur. Keratin miktarını arttırır.
Niasin (B3 Vitamini): Saç derisi altındaki kan akışını ve mikrosirkülasyonu arttırır ve özellikle saç ekimi sonrası gerekli olan bu mikrosirkülasyon köklerin daha sağlam ve yapılı olmasını sağlar.
Folik Asit (B9 Vitamini): Özellikle saç ekimi sonrası hasarlı dokuların gelişmesine ve hücre fonksiyonlarının düzgün çalışmasına yardımcı olur, hücrelerin yenilenmesini sağlar.
Pantotenik Asit (B5 Vitamini): Saç dökülmesi eksikliğinde görülür, ekim yapılmayan bölgelerin olası saç dökülmelerine karşı korunmasına destek olur.
Çinko: Saç ekim bölgesinin büyümesini ve ekim yapılmayan bölgede saç dökülmesinin önlenmesini destekler.
Bakır: Saç rengi ve yapısındaki bozulmayı önler, kırmızı kan hücrelerinin oluşumuna katkıda bulunur.
Manganez: Özellikle saç ekimi sonrası saç uzamasına olumlu etkileri vardır;

Ürün Faydaları: Evocapil Intensive 60 Tablet İçerdiği antioksidan vitamin ve mineraller sayesinde saçı, cildi ve tırnakları serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı korur.
Kullanım Şekli: Tablet Kullanım, doktorunuzun tedavi prosedürüne göre değişiklik gösterebilir.
Saç ekiminden hemen sonra başlayabilirsiniz, sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez 1 kapsül olarak tüketilmesi tavsiye edilir. (2X1)
Bu ürün ilaç değildir, vitamin ve mineral içeren ek gıda takviyesidir.

Evocapil plus 60 tablet saç ekiminden sonra kullananlar ya da daha önceden kullanmış olan kullanıcılar var ise saçlarında etkisi olup olmadığı olumlu veya olumsuz düşüncelerini memnun kalıp kalmadığını konu altından yorum yazarlarsa kullanacak arkadaşlara ön bilgilendirme yapmış olur.
 
C

Coward

Üye
Mesajlar
29
Tepkime puanı
1
Saç ekimi sonrası bazı saç ekimi merkezleri hastalarına saç köklerinin daha iyi beslenmesi ve daha hızlı çıkması için bu ürünü öneriyor. Saç ekiminde alınan greftleri bazen dökülmeye yüz tutmuş veya saç ekimi sürecinde şok geçirmiş kökler için kullanılıyor
 
K

Kaçmaz

Üye
Mesajlar
4
Tepkime puanı
0
Ben saç ekimi yaptırdım iki aydır kullanıyorum saç dökülmesi tamamıyla kesti ekilen saçlara çok iyi geldiğini düşünüyorum
 
A

Alahan

Üye
Mesajlar
66
Tepkime puanı
1
ben saç ekiminden sonra evocapil tableti kullandım tavsiye ederim memnun kalmıştım çıkan saçları gürleştirdi
 
M

mehmetsaglam

Üye
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Evocapil bir çok ülede satılan bir ürün, bana göre en iyisi solgar, eczabaşı yeni bir ürün çıkardı bunlar kullanılabilir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
64
Leron
Leron
L
S
Cevaplar
2
Gösterim
179
Execuvite
Execuvite
E
R
Cevaplar
0
Gösterim
287
Realty
Realty
R
P
Cevaplar
1
Gösterim
245
Vedat
Vedat
V
S
Cevaplar
1
Gösterim
330
Noob33
Noob33
N
C
Cevaplar
3
Gösterim
469
lastmorn
lastmorn
L

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
30
Çevrim içi ziyaretçiler
17
Toplam ziyaretçi
47
Robots
14

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt