Evocapil Plus Saç Ekimi Sonrası Şampuan Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Semih
  • 1K Görüntülenme
  • 1 Yorum
Semih

Semih

Üye
Mesajlar
68
Tepkime puanı
6
Evocapil plus saç ekimi sonrası şampuanı kullananlar yorumlarını konu altından yazabilirler. Evocapil saç ekimi sonrası şampuan saç ekimi sonrası saçta kalan kalıntıları nazikçe temizlemek, korumak yada saç dökülmesi problemi yaşayan kişiler için içeriği özel olarak formüle edilerek üretilen bir şampuandır. Son yıllarda saç dökülmesi pek çok kişinin ortak problemi haline geldi. Erkeklerde erken yaşlarda başlayan dökülmeler kişinin öz güvenini kaybetmesine ve ciddi psikolojik rahatsızlıklara sebep olabiliyor. Özellikle AGA tipi dökülme tedavisi oldukça zor ve sıkıntılı bir yöntem. Bu tür tedavileri uygulamayan kişiler saç ekimine yöneliyorlar. Saç ekimi saçsızlık sorununun çözümlerinden biridir. Enseden alınan kıllarda genetik dökülme kodlama algılayıcı reseptörler bulunmadığı için dökülmez. Bu nedenle enseden alınan kökler aracılığıyla saç ekimi yapılır ve bu kökler ekilen bölgede aynı özelliklerini koruyabilir. Saç ekiminden sonra başarılı bir sonuç alınabilmesi için saç ekimi operasyonunu yapan ekibin deneyimli olması gerekmektedir. Ayrıca saç renginiz, saçınızın inceliği veya kalınlığı ve ten renginiz gibi faktörler de bu operasyonun başarısını etkiler. Saç ekimi operasyonu ekilecek greft sayısına bağlı olarak 4-6 saat sürer. Lokal anestezi altında uygulanır ve ağrı hissedilmez. Bu işlemden önce doktorlarımız detaylı saç analizi yaparak ekilebilecek greft sayısını belirler. Saç ekimi operasyonundan sonra yaklaşık 15 gün boyunca dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bu konular size detaylı olarak anlatılacak ve ayrıca yazılı olarak verilecektir. Tüm işlemler sadece bu kadar sürer. Saç ekiminden sonra uygulamanız gereken bir kaç önerilerden biriside Evocapil plus saç ekimi sonrası şampuanıdır. Bu şampuan içinde bulunan maddeler saç köklerini beslerken ekilen saçlara zarar vermeden nazikçe temizleme yapar. Evocapil Saç Ekimi Sonrası Şampuan, ekim sonrası hassas saç ciltleri için oluşturulmuştur ve Evocapil Plus Sprey®'de güçlü Apigenin, Oleanolik Asit, Biotinly Tripeptid-1, Yoğun Keratin, Protein, Amino Asit kompleksleri içerir. Bu maddeler saç köklerine ve yaralara zarar vermeyecek şekilde formüle edilmiştir, temizleyici olarak paraben, sls, parfüm gibi tahriş edici maddeler içermez. Bir çok şampuan içinde bulunan parfüm ve boyalar alerjendir, bu nedenle saç ekimi sonrası hassas saç derisine uygulanması olumsuz etkiler yaratabilir. Saç ve saç derisinin etkili bir şekilde temizlenmesine izin vermez. Ecocapil şampuan saç ekimi sonrası temizliği garanti etmek için üretilen saç bakım şampuanıdır. Hiçbir şekilde saç derisinde alerjik reaksiyon göstermez. Şampuan formülü hassas kıvamı saçı zarar vermeden temizler. Saç ekimi sonrası oluşan yaralara zarar vermez ayrıca yara ve kabuk oluşumunu engeller ve saç derisini yumuşatır. Kabuk kaşıntı, kepek, yağlanma ve kaşıntı oluşumunu engeller.

Kullanım: Saçlarınızı ılık su ile ıslayın bir miktar şampuanı avucunuza dökün köpürtme işlemi yapın. Saç derisine sert ve basınçlı masaj hareketleri uygulamaktan kaçının. Saçlarınızı köpürtün bir dakika bekleyin ve iyice durulayın. Günlük olarak kullanılabilir. Etkili sonuçlar için düzenli olarak kullanılması önerilir.

Evocapil Plus Saç Ekimi Sonrası Şampuan faydaları kullananlar ve yorumları.png
 
A

Aydem

Üye
Mesajlar
77
Tepkime puanı
0
Saç ekim merkezlerinin bir çoğu bu ürünü kullanmayı öneriyor, açıkca söylüyorum maddi durumunu uygun değilse hiç gerek yok, saç ekimine zaten zor şekilde para bulduysanız saç ekimi sonrası şampuan losyon haplar 500 750 lira 2022 yılında harcıyorsunuz. Saç ekimi sonrası ilk 1 ay evdeki şampuanı kullanabilirsiniz. iyi durulayın yeterli hiç korkmayın rahat olun.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
261
Shady
Shady
Shady
P
Cevaplar
1
Gösterim
231
Sivalanta
Sivalanta
S
H
Cevaplar
0
Gösterim
150
Hakonek
Hakonek
H
L
Cevaplar
2
Gösterim
156
layerbox23
layerbox23
L
L
Cevaplar
1
Gösterim
225
Maximus
Maximus
M
P
Cevaplar
2
Gösterim
270
Erdem
Erdem
E

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
57
Çevrim içi ziyaretçiler
37
Toplam ziyaretçi
94
Robots
18

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt