Estradiol Minoxidil Saç Losyonu Kullanıcı Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi GÖKDEMİR
  • 16K Görüntülenme
  • 258 Yorum
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

blufer

Üye
Tam açılma oluşmuşsa dökülmelerin üzerinden 10 yıl geçmişse etki eder mi losyon?

GÖKDEMİR

GÖKDEMİR

Moderatör
Tam açılma oluşmuşsa dökülmelerin üzerinden 10 yıl geçmişse etki eder mi losyon?
Tam açılma norwood 6-7 gibi durumda testosteron ve androstenedion androjenik etkilerin kıl köklerinde tamamen azalması gerekir. Yüksek miktarda estradiol bu bölgede testosteron ve androstenedionu östrojenlere dönüştüren aromataz aktivitesini tetikler. Estradiol losyon, minoxidil uygulaması ve avodart kapanma sağlayabilir.

Y

Ylzglr

Üye
Östrojen iceren estrol krem kullanirsak nasil olur sizce ? Bayanim nerdeyse 10 senedir saclarim dokuluyor uğraşmaktan cok yoruldum hem maddi hem manevi ostrojen iceren krem ise yarar mi sizce ?

R

roronoa

Üye
Progesteron losyon için progestin olan siproteron asetat mı yoksa progestan tablet mi kullanılmalı?

GÖKDEMİR

GÖKDEMİR

Moderatör
Östrojen iceren estrol krem kullanirsak nasil olur sizce ? Bayanim nerdeyse 10 senedir saclarim dokuluyor uğraşmaktan cok yoruldum hem maddi hem manevi ostrojen iceren krem ise yarar mi sizce ?
Hayır yaramaz muayene olmuşsunuzdur halen dökülmeler devam ediyorsa biotin vitamini 5000 mcg dökülmeleri önleyebilir.

Progesteron losyon için progestin olan siproteron asetat mı yoksa progestan tablet mi kullanılmalı?
Progesteron losyon içine antiandrojen ilaç katılması gerekir dht azaltıp progesteron bağlanması sağlamak amaç. Düz progesteron içeren sıvı kapsüller olmuyor bulabilirsen androcur kat bulamazsan medroksiprogesteron içeren tablet yada ampuller + aldactone

S

Sacsiz

Üye
Calux 50 mg estradiol losyona katmaya gerek var mı?

GÖKDEMİR

GÖKDEMİR

Moderatör
İsteğe bağlı losyona katman etkisini artırır

M

mesutflz92

Üye
Bende kullanmayı düşünüyorum kararsızım ince telli saçlarım Ekim yaptirdim guclenir biraz dedi Dr bey

L

lastmorn

Üye
Finasterid değilde 4 güne 1 avodart + 5 mg biotin ve 3 güne 1 coraspin 100 mg öneririm saçlarda ciddi kalite artışı yapıyor

R

reghull

Üye
Saç durumunuzu bilmiyom ama oral finasterid kullanmıyorsanız mutlaka DHT inhibitör ve saçların büyümelerini tetikleyen büyüme faktörü kullanmalısınız. Saçların anafen fazını sürdürebilmesi için östrojen, progesteron, kafein, minoxidil, arginine gibi losyon kullanabilirsiniz. Önerim iki ayrı losyon finasterid + östrojen diğeri kafein + ginko biloba + arginine losyon sabah akşam 1 - 2 ml kullanılabilir.
estradiol losyon'u nereden temin edebiliriz

GÖKDEMİR

GÖKDEMİR

Moderatör
D

DarpMachine

Üye
İlaç temin etme zorluğundan dolayı kendimiz hazırlıyoz yada aynı şehirse gönderim yapılabilir
Hocam merhaba benim dökülmelerim vardı tepe be alın kısmim açıldı. Expecia ile dökülmem durdu ve 2 haftadır minoxil e başladım yeni saç çıkışı için . Ama estradiol krem e ya da solusyana başlamayı düşünüyorum önerir misiniz . Ve siz yapıyorsanız ücret karşılığında gönderirim yapabilir misiniz ? Ya da önerdiğiniz bi eczane var ise eczane adı verebilir misiniz . Her eczane yapar mı

E

Eleanor

Üye
Hocam estradiol losyon formülü değiştimi minoxidil yoktu içinde katmak gerekiyormu saçları dökmemesi için katmadan hazırlasak olur mu?

GÖKDEMİR

GÖKDEMİR

Moderatör
Hocam merhaba benim dökülmelerim vardı tepe be alın kısmim açıldı. Expecia ile dökülmem durdu ve 2 haftadır minoxil e başladım yeni saç çıkışı için . Ama estradiol krem e ya da solusyana başlamayı düşünüyorum önerir misiniz . Ve siz yapıyorsanız ücret karşılığında gönderirim yapabilir misiniz ? Ya da önerdiğiniz bi eczane var ise eczane adı verebilir misiniz . Her eczane yapar mı
Resim yüklersen son durumun nedir görelim. Minoxili düzenli ve sürekli kullanman gerek belli bir süre idare edebilirsin saçların kalıcı olması için antiandrojen kullanman gerek. Losyonu her eczane yapmaz ama ücretiyle yapan olur. Gönderim için bakalım.

Hocam estradiol losyon formülü değiştimi minoxidil yoktu içinde katmak gerekiyormu saçları dökmemesi için katmadan hazırlasak olur mu?

İkisi birbirinin eksiğini tamamlar minoxil uyuyanları uyandırır, estradiol hem uyarıcı hemde androjen inhbitör 6 ay gibi sürede güçlü saç çıkışı sağlayacaktır.

G

grogu00

Üye
İyi günler hocam. Bahsetmiş olduğunuz cyclo progynova hapı reçetesiz olarak satılmıyor. Diğer malzemeleri tamamladım ancak sadece estradiol hapı kaldı. Siz nasıl temin ediyorsunuz? Teşekkürler iyi günler

M

murphy

Üye
İyi günler hocam. Bahsetmiş olduğunuz cyclo progynova hapı reçetesiz olarak satılmıyor. Diğer malzemeleri tamamladım ancak sadece estradiol hapı kaldı. Siz nasıl temin ediyorsunuz? Teşekkürler iyi günler
10 gün önce ilacı reçetesiz aldım size öyle söylemiş olabilirler diğer eczanelere sordunuzmu

G

grogu00

Üye
10 gün önce ilacı reçetesiz aldım size öyle söylemiş olabilirler diğer eczanelere sordunuzmu
Yanıt için teşekkür ederim öncelikle. 2 tane eczaneye gittim ancak reçetesiz satışı yasak dediler. Muadilleride aynı şekilde. Eğer dediğiniz gibiyse başka eczanelere de bakayım o zaman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
1
Gösterim
123
Analist
Analist
A
U
Cevaplar
4
Gösterim
373
Kinaght
Kinaght
K
F
Cevaplar
3
Gösterim
270
Oshar
Oshar
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
184
coolwind
coolwind
C
L
Cevaplar
3
Gösterim
215
ShaneFalco
ShaneFalco
S

Users who are viewing this thread

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
5
Çevrim içi ziyaretçiler
8
Toplam ziyaretçi
13
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt