Estradiol Minoxidil Saç Losyonu Kullanıcı Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi GÖKDEMİR
  • 16K Görüntülenme
  • 258 Yorum
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GÖKDEMİR

GÖKDEMİR

Moderatör
Evet bir çok losyon için bu şekil yapılabilir akma olayını bir şekilde çözecez

B

Baydeli

Üye
Evet bir çok losyon için bu şekil yapılabilir akma olayını bir şekilde çözecez
estraiol losyon tarifinde propilen glikol 20 ml yazıyor açıklamada 30 ml yaziyor bende 30 ml ekledim bisey olurmu üstad

GÖKDEMİR

GÖKDEMİR

Moderatör
30 ml'e kadar olur fazlası kepek, kalıntı yapabilir

H

Holosko

Üye
Progesteron losyon tarifinde androcour bir kutumu katsak daha etkili olabilirmiki

K

kaleli4735

Üye
30 ml'e kadar olur fazlası kepek, kalıntı yapabilir
Hocam losyonlar arasında en fazla saç çıkışı gördüğüm estrodiol losyon demişsiniz acaba saç dökülmenizde durdumu ve bide losyon berrak bi hal mi alması gerekiyor. Kullanmak için

K

kaleli4735

Üye
Andrcur eczanelerde bulunmuyor arjinin ise losyona kattığımda saçı yapış yapış yapıyor

GÖKDEMİR

GÖKDEMİR

Moderatör
GÖKDEMİR

GÖKDEMİR

Moderatör
Hocam losyonlar arasında en fazla saç çıkışı gördüğüm estrodiol losyon demişsiniz acaba saç dökülmenizde durdumu ve bide losyon berrak bi hal mi alması gerekiyor. Kullanmak için

Andrcur eczanelerde bulunmuyor arjinin ise losyona kattığımda saçı yapış yapış yapıyor

Androcour bulamazsanız progesteron ve proscar ile yapılabilir, losyon yapış yapış demişsiniz hangi ilaçları kattınız, şuan krem losyon tarzı deneme yapacam daha çok emilim olması için deride uzun süre beklemesi gerekiyor birde losyondan önce deriye yuvarlak kalem başlığı ile hafif bastırarak masaj yapılmasını tavsiye ediyorum.

Estradiol losyonu proscar ile çok önceleri kullanıyordum bazı nedenlerden dolayı bırakmak zorunda kaldım sonrasında düzenli kullanmadım son 3 aydır düzenli kullanmaya başladım ilk başlarda yoğun dökülen saçlar son günlerde iyice azaldı, losyon rengi çok hafif şeffaf mavi bulanık olur.

K

kaleli4735

Üye
Androcour bulamazsanız progesteron ve proscar ile yapılabilir, losyon yapış yapış demişsiniz hangi ilaçları kattınız, şuan krem losyon tarzı deneme yapacam daha çok emilim olması için deride uzun süre beklemesi gerekiyor birde losyondan önce deriye yuvarlak kalem başlığı ile hafif bastırarak masaj yapılmasını tavsiye ediyorum.

Estradiol losyonu proscar ile çok önceleri kullanıyordum bazı nedenlerden dolayı bırakmak zorunda kaldım sonrasında düzenli kullanmadım son 3 aydır düzenli kullanmaya başladım ilk başlarda yoğun dökülen saçlar son günlerde iyice azaldı, losyon rengi çok hafif şeffaf mavi bulanık olur.
Arjinin 3 g eklediğim zaman saçı acayıp bişekilde hem yapış yapış hemde aşırı sertleştiriyor

GÖKDEMİR

GÖKDEMİR

Moderatör
Arjinin 3 g eklediğim zaman saçı acayıp bişekilde hem yapış yapış hemde aşırı sertleştiriyor
Sormak istediğim losyona hangi ilaçları kattınız nasıl hazırladınız, yoksa sade arginin losyonmu yaptınız

K

kaleli4735

Üye
GÖKDEMİR

GÖKDEMİR

Moderatör
Ben losyonu cyclo progynova hazırladığımda losyon yapışkan oluyor estradiol yapıyor arginin yapacağını sanmıyorum

K

kaleli4735

Üye
Ben losyonu cyclo progynova hazırladığımda losyon yapışkan oluyor estradiol yapıyor arginin yapacağını sanmıyorum
Ben sadece arjınin lede denedim yapışkan oldu yine şuan arjinin koymadım yapış yapış deil acaba bendeki arjinindemi sıkıntı var

GÖKDEMİR

GÖKDEMİR

Moderatör
Arginin nerden aldınız safmı yoksa katkı maddesi varmı

B

Baydeli

Üye
2 kutu divina ile hazirladim losyonu 3 günde saçımda inanilmaz güçlenme oldu..östrojen haplarının bu kadar etkili olduğunu bilseydim yıllar önce kullanirdim

K

kelboy

Üye
Losyon içine aspirin katılabilir mi pgd2 bloker etkisi var östrojenle aspirin daha çok etkili olabileceğini düşünüyorum

GÖKDEMİR

GÖKDEMİR

Moderatör
2 kutu divina ile hazirladim losyonu 3 günde saçımda inanilmaz güçlenme oldu..östrojen haplarının bu kadar etkili olduğunu bilseydim yıllar önce kullanirdim
Losyonun deriden emilimini artırmak için formüller arıyorum östrojen ve finasteridi %30 oranında deriden geçişini arttırmak çok önemli

Losyon içine aspirin katılabilir mi pgd2 bloker etkisi var östrojenle aspirin daha çok etkili olabileceğini düşünüyorum

Aspirin katmanızı önermem saç folikülü hücrelerinde trombosit agregasyonunu inhibe ediyor dökülmüş saçların köklerinin yenilenmelerine engel olabilir

B

Baydeli

Üye
Losyonun deriden emilimini artırmak için formüller arıyorum östrojen ve finasteridi %30 oranında deriden geçişini arttırmak çok önemli

Aspirin katmanızı önermem saç folikülü hücrelerinde trombosit agregasyonunu inhibe ediyor dökülmüş saçların köklerinin yenilenmelerine engel olabilir
Bu şekilde bile çok etkili emilim %30 artarsa dökülme %100 durur 3 günde saçıma canlılık

K

kaleli4735

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
1
Gösterim
123
Analist
Analist
A
U
Cevaplar
4
Gösterim
339
Kinaght
Kinaght
K
F
Cevaplar
3
Gösterim
268
Oshar
Oshar
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
180
coolwind
coolwind
C
L
Cevaplar
3
Gösterim
212
ShaneFalco
ShaneFalco
S

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
13

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt