Estoria Clinic Saç Ekimi Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 249 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
305
Tepkime puanı
10
Estoria Clinic, saç ekimi hizmetleri sunan bir estetik merkezidir. Saç ekimi, Estoria Clinic'in uzmanlık alanlarından biridir ve en son teknolojileri kullanarak müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Estoria Clinic'te saç ekimi işlemi, uzman bir doktor ve deneyimli bir ekibin gözetiminde gerçekleştirilir. İşlem, müşterinin saç derisindeki donör bölgeden alınan saç köklerinin, saçsız veya seyrek olan bölgeye nakledilmesini içerir.

Estoria Clinic'te kullanılan saç ekimi yöntemleri arasında Safir Fue tekniği, FUE (Follicular Unit Extraction) ve DHI (Direct Hair Implantation) bulunmaktadır. Sapphire tekniği ile traşlı yada traşsız saç ekimi yapılmaktadır. FUE yöntemi, saç köklerinin tek tek çıkarılması ve nakledilmesi işlemidir. DHI yöntemi ise saç köklerinin özel bir kalemi kullanarak doğrudan saçsız bölgeye ekilmesidir.

Estoria Clinic, saç ekimi işlemini özenle planlar ve kişiye özel bir tedavi planı oluşturur. İşlem öncesi ve sonrası müşterilere detaylı bilgi verilir ve işlem sonrası takip süreci de titizlikle takip edilir.

Estoria Clinic, saç ekimi işlemi için en son teknolojileri kullanırken aynı zamanda hijyen ve güvenliği de ön planda tutar. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen Estoria Clinic, saç ekimi konusunda uzman bir ekibe sahiptir ve müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak için çalışır.

Adres: Doğu, Bilge Sokak No: 1 Pendik, İstanbul

E-posta:info@estoriaclinic.com.tr

Telefon: 444 94 98

Estoria Clinic'e saç ekimi yaptıranlar varsa yorumlarını, deneyimlerini yada sorularını sorabilirler.
 
K

Kelaynak

Üye
Mesajlar
30
Tepkime puanı
0
Burası hakkında bilgisi olan çevresinde saç ekimi yaptıran var mı? Nasıl bir yer müşteriyle iletişimleri, geri dönüşleri kaliteli mi?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
1
Gösterim
136
Alperen
Alperen
A
H
Cevaplar
2
Gösterim
152
MHT
MHT
M
B
Cevaplar
1
Gösterim
182
M
E
Cevaplar
0
Gösterim
155
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
126
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
123
eokulum
eokulum
E

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
61
Çevrim içi ziyaretçiler
37
Toplam ziyaretçi
98
Robots
22

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt