Esteworld Saç Ekimi Fiyatları ve Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 375 Görüntülenme
  • 0 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
306
Tepkime puanı
10
En iyi saç ekim merkezi arasında olan Esteworld, en sık görülen kozmetik sorunları olan saç çıkmama sorununa çözüm bulmaktadır. Bununla beraber Esteworld tıbbi uzmanları ile birlikte uzman doktor Servet Terziler ile birlikte kalıcı saç ekimi yapmaktadırlar. Kadınlarda ve erkeklerde görülen saç dökülmesi sorunları birçok kişide görülen sorunlardır. Saç dökülmesi ve tamamen saç çıkmaması gibi durumlarda kalıcı saç ekimi operasyonları görebilirsiniz.
Esteworld saç ekimi öncesi ve sonrası gözle görülür bir fark yaşayan müşteriler hem Türkiye’de hem de yurt dışında birçok kişinin saç sorununa çare bulmuşlardır. Saç ekimi yöntemleri ile birlikte her hastaya farklı bir saç ekim yöntemi uygulanabilir. Hangi yöntemin uygulanacağı konusunda doktor ile birlikte hastaların görüşleri alınır.
esteworld saç ekimi yorumları.jpg

Esteworld Saç Ekimi Fiyatları

Esteworld saç ekimi fiyat kapsamında sunulan kampanyalar tamamen kullanılacak yönteme göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden en doğru fiyat bilgisi için Esteworld uzman doktorları tarafından muayene ile beraber testler yapılır ve bunun sonucunda bilgi verilir.
Saç ekimi konusunda kullanılan yöntemlerden bazıları Safir FUE saç ekimi, robotik saç cerrahisi, DHI saç ekimi ve normal FUE teknikleri bulunmaktadır. Esteworld saç ekimi fiyat kişilerin saç köklerine ve ne kadar saç ekimi gerçekleştireceğine göre değişiklik göstermektedir.

Esteworld Saç Ekimi Yorumları

Esteworld saç ekimi sonuçları sonrasında müşteri memnuniyeti yaşayan kişiler %100 sonuç aldıklarını belirtmişlerdir. Saç ekimleri genel olarak lokal anestezi ile yapılır bu sebeple acı ve ağrı en az seviyede olur. Fakat bununla beraber sedasyon uygulaması da yapılmaktadır. Esteworld saç ekimi yorumlar bazıları şu şekilde özetlenmiştir,

  • Esteworld uzman doktorları ile beraber aldığım hizmetten çok memnun kaldım. FUE saç ekimi yaptırdım ve yapılış sırasında acı hissetmedim herkese öneririm.
  • Haftada 2 gün saç ekimi seansına gittim ve yaklaşık 5 seans sonrasında sonuç görmeye başladım. Esteworld çalışanları çok nazik ve güler yüzlü teşekkür ederim.
  • Esteworld beni ve ailemi çok güzel bir şekilde ağırlayarak saç ekimi konusunda bizi bilgilendirdiler. Bunun için çok teşekkür ederim kısa süre içerisinde saç ekim işlemlerine başlıyoruz.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
2
Gösterim
15
gelemem
gelemem
G
B
Cevaplar
3
Gösterim
112
seckin uzel
seckin uzel
S
S
Cevaplar
2
Gösterim
106
gelemem
gelemem
G
S
Cevaplar
0
Gösterim
44
simahi99
simahi99
S

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
50
Çevrim içi ziyaretçiler
32
Toplam ziyaretçi
82
Robots
11

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt